To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mourinho by se mohl vrátit do anglie

Bývalý manažer Chelsea José Mourinho stále doufá, že by se, spíš dříve než-li později, mohl vrátit do Anglie. Trenér Realu Madrid je v tuto chvíli zapletený ve veřejném sporu se sportovním šéfem klubu Jorgem Valdanem.
Mourinho již dříve připustil, že si vždy představoval návrat do Anglie. Osmačtyřicetiletý Portugalec dovedl Blues během jeho tříletého kontraktu k dvěma ligovým titulům. Poté přijal nabídku vést Inter Milan, kde překvapivě vyhrál Ligu, Pohár i Ligu Mistrů.

„Vždy je pro mě a moji rodinu důležité být šťastný. Já miluji anglický fotbal a moje rodina miluje Anglii. Vždy jsem prohlašoval, že jednoho dne se vrátím, ale možná, že to přijde dříve, než jsem očekával."

Mourinho tvrdí, že nebyl překvapený, když přišel konec na Stamford Bridge. Přiznal, že nikdy neočekával, že zůstane v západním Londýně déle, než bylo potřeba.

„Nikdy jsem neměl žádné iluze. Rozumím Romanu Abramovičovi a lidem kolem něj. A veděl jsem, že to nebyla práce na 10 let. Moje role byla dát tomu muži, co chtěl - tedy vítězství. Věděl jsem, že dříve či později můj čas nadejte, protože toho na mě bylo opravdu hodně."José Mourinho během zápasu španělské ligy mezi Realem Madrid a Mallorcou.

zdroj: skysports.com

13:05:04 - 31.01.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 2664x