To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mladíci v Chelsea - část 2.

V této části si odhalíme několik dalších mladých a nadějných hráčů týmu ze západního Londýna.Brankáři:

V první řadě je tu Obr Sam Walker, který k nám přišel z Millwallu. Tenhle brankař má velice kvalitní hru oběma nohami. Osobně si myslím, že by se mohl hodit jako 3. brankař v A týmu.

Druhý Petr Čech - doufejme, že ano. Mluvím o českém brankaři Janu Šebkovi. Výškově už se určitě na Petra dotáhl, ale teď zbývá už jenom herní projetí. Ze začátku se v Anglii trápil, a to vedlo až k tomu, že se musel na rok vrátit zpět do Čech. V rezervě je poslední dobou jasná volba číslo jedna a myslím si, že je lepší než Ross Turnbull a osobně bych ho rád viděl jako „dvojku“ v A týmu.


Obrana:

Teď vám přiblížím kapitána Anglie do 19 let Jacka Corka, který v rezervě nastupuje pravidelně už 5 sezón. Nejúspěšnější sezóna pro něj byla asi 2007/08, ve které odehrál 35 zápasů a nastřílel 2 góly. Po té byl vyhlášen nejlepším hráčem sezóny. Jack dokáže hrát celkově na 3 postech a to na pravém obránci, stoperovi a defenzivním záložníkovi. Rychlost rozhodně není jeho slabá stránka a souboj 1v1 také ne, ale co je jeho slabost, to je útok.

Ryan Bertrand hráč, který chce být jako Ashley Cole. No ale bude to mít velice těžké. Patrick je o trošku lepší než on a v rezervě spolu soupeří o místo v základní sestavě. No osobně si myslím, že Ryan bude spíše hrát v rezervě a Patrick se přesune do A týmu.


Záloha:

Daniel Philliskrik hraje jako podhrotový útočník či jako klasický CMF, tedy střední záložník. Dnes hraje jako kapitán rezervy a je to jeden z jejich nejlepších hráčů. Hraje podobně jako Yossi Benayoun a taky jeho projetí je podobně, ne-li stejné.

Co se vám vybaví, když se řekne jméno Nemanja Matič? Mne se vybaví skoro dvou metrový chlapík, který vypadá jako hora a taky tak hraje. Je to velice silový hráč. Který dokáže vyhrát nejeden souboj.


Útok:

Rakouský hráč Philipp Prosenik který umí zahrát velice dobře jako středový útočník, ale stejně tak jako křídlo, před rokem se přesunul do rezervy a hraje tam spolu s Fabiem Borinim.

Autor článku: Kobka


13:18:41 - 27.01.11 - Petric32 - Akademie - 2899x