To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Nové informace o Davidu Luizovi

Podle portugalského deníku A Bola, prezident Benficy Luis Filipe Vieira strávil sobotní ráno v Londýně za účelem vyjednávání o potenciálním prodeji Davida Luize do Chelsea.
Brazilský reprezentační obránce byl v minulých dnech silně spojován s Blues a zdá se, že dohoda se přibližuje. I přes předchozí zprávy o tom, že Luiz do Chelsea půjde jen za 30 mil. liber, nové informace hovoří o tom, že Luiz by na Stamford Bridge mohl přijít za 25 mil. a jednoho hráče Chelsea.

Manažer Blues Carlo Ancelotti musel odrážet spoustu otázek ohledně Luize na jeho páteční tiskové konferenci. „David Luiz tady není a já si nemyslím, že by byl k dispozici pro další zápas." Bývalý trenér AC Milána zůstal také mlčenlivý ohledně dalších potencionálních cílů.

Na druhou stranu, David Luiz si užil v Benfice úspěšné období. Minulou sezónu byl klíčovým hráčem v pomoci zisku překvapivého domácího titulu. Přesto možná cítí, že v Portugalském klubu, který před Vánocemi vypadl ze základní skupiny Ligy Mistrů, už dosáhl svého maxima

zdroj: goal.com

12:13:03 - 22.01.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 3125x