To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

John Terry: Na příští zápas budu fit

Kapitán londýnské Chelsea John Terry je skálopevně přesvědčen o tom, že v pondělí proti Trotters bude moci nastoupit.


Trenér Blues Carlo Ancelotti na tiskové konferenci prohlásil, že kapitán týmu má menší problémy, a že se neví, zda se stihne dát do pondělního zápasu s Boltonem do pořádku. Jiného názoru je však sám postižený. Terry je zcela přesvědčen, že bude připraven hrát, a pokusí se tak pomoci natáhnout vítěznou šňůru londýnského klubu na 3 zápasy. První výhra přišla v FA Cupu proti Ipswichi, poté si svěřenci Carla Ancelottiho poradili také s Blackburnem v lize.

„Vinou menších zdravotních problémů jsem od pondělka dva dny s týmem netrénoval. Měl jsem individuální trénink, pobýval jsem také v bazénu. Dnes jsem trénoval pod dohledem lékařského týmu, bez ostatních hráčů z týmu. V sobotu budu pokračovat v plné přípravě a na pondělní zápas proti Boltonu budu zcela připraven,“ zněla kapitánova slova.

Pět z příštích šesti utkání odehraje Chelsea na hřištích soupeřů. Bude to obtížné, hlavně vzhledem k tomu, že od začátku listopadu jsme si na venkovních hřištích nepřipsali ani jednu výhru v jakékoli soutěži.

Pár slov k současné situaci řekl i kouč týmu ze Stamford Bridge, Carlo Ancelotti. Ten nehledá žádné výmluvy na nynější krizovou a doufejme, že již i pomíjející situaci, a tvrdí, že v uplynulých zápasech proti Spurs a Birminghamu jsme si zasloužili vyhrát.

„Na venkovních hřištích jsme v poslední době neměli dobré výsledky, toho jsem si vědom. To je důvod, proč jsme ztratili naše postavení v tabulce. Když jsme si zasloužili vyhrát, - například proti Tottenhamu a Birminghamu - tak jsme zkrátka neměli štěstí.  V Birminghamu jsme měli hodně šancí, kdy jsme mohli vstřelit branku, v zápase proti Tottenhamu jsme pak v závěru utkání pohrdli penaltou. Výkony nebyly špatné, výsledky však byly nedostačující. Avšak abych byl objektivní, musím uznat, že proti Marseille a Wolverhamptonu jsme hráli opravdu špatně.“

zdroj: skysports.com


00:11:25 - 22.01.11 - Petric32 - Mužstvo - 2736x