Report: Chelsea 7:0 Ipswich Town

Chelsea dnes rozdrtila Ipswich Town 7:0 a postupuje do dalšího kola FA Cupu. Jak se zápas líbil Vám? Napište do komentářů svůj názor.

Chelsea 7:0 Ipswich
Stamofrd Bridge, Londýn
Branky: 33. Kalou, 34. a 52. Sturridge, 41. vlastní Edwards, 49. Anelka, 78. a 79. Lampard.

Chelsea: Čech - Bosingwa, Ivanovič, Terry (c), Van Aanholt (70. Bruma) - McEachran, Ramires, Lampard - Sturridge, Anelka, Kalou (55. Kakuta).

Ipswich:
Fulop - Brown, McAuley, O'Dea, Kennedy - Peters, Norris (c), Healy, Edwards - Scotland (49. Murray), Wickham (63. Priskin).

Chelsea do dnešného zápasu nastupovala určite v roli favorita, nie ale tak veľkého, ako sme boli zvyknutí. Forma z posledných zápasov hovorila za všetko, dnes sme mali ale šancu na úplný revanš.

Zápas sme začali vo vysokom tempe, od začiatku sme mali na ihrisku prevahu. Hráči Ipswichu boli po odchode Roya Keana zrejme morálne dole.
Hernú prevahu sme dokázali využiť v 33.minúte, ale dosť nečakane. V rozpätí jednej minúty sme strelili dva góly, najskôr sa trafil Kalou, potom Sturridge. A bolo vymaľované. Vo skvelom tempe sme pokračovali i naďalej, v 41. minúte si pripísali gól hostia, našťastie pre nás do vlastnej brány. Nešťastníkom bol Edwards.

Úvod druhého polčasu pokračoval v našej réžii, už 4 minúty po zahájení druhej polovice zápasu sme dali gól opäť, presne sa trafil Anelka. Pre Francúza to bolo veľké oslobodenie, gól si pripísal po veľmi dlhej dobe.
O tri minúty neskôr hráči Ipswichu opäť kapitulovali, druhý úspešný zásah si pripísal Daniel Sturridge.
Za stavu 5:0 bolo o víťazovi rozhodnuté, no o výsledku rozhodne nie. Nasledujúce minúty patrili Angličanovi, tento krát nie Sturridgovi, ale Lampardovi. V 78. a 79. minúte sme nášho súpera šokovali opäť dvoma rýchlymi gólmi.
Zápas teda skončil 7:0 v prospech The Blues, môžeme sa tešiť na 4. kolo najstaršej klubovej súťaže na svete.

18:05:45 - 09.01.11 - Kopr - Mužstvo - 4507x