To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Van der Vaart nebyl pro Chelsea dost dobrý

Chelsea měla možnost v létě koupit z Realu Madrid Rafaela van der Vaarta za 10 milionů £, ale nebyl pro ni dost dobrý. Místo toho jsme raději koupili za 24 milionů stárnoucího Yossiho Benayouna a mladého Ramirese.


Někdo ze zainteresovaných lidí v klubu nyní prozradil toto: „Měli jsme možnost koupit od Mourinha Van der Vaarta, přibližně za 10 milionů liber. Bylo však rozhodnuto, že pro nás není dost dobrý, a tak jsme se museli poohlédnout jinde. Nezdá se to jako logické a rozumné vysvětlení, že?.“ Tak tyto slova sdělila blíže neidentifikovaná osoba zevnitř klubu.

Místo toho tedy Nizozemskou hvězdu získal Tottenham Hotspurs. Cena byla ještě o dva miliony nižší, tedy rovných 8 milionů liber. A výsledek? Vaart do týmu Kohoutů zapadl skvěle a doposud si v novém dresu připsal 10 branek!

Zato podle vedení „pro klub dostateční hráči“ Ramires s Benayounem mnoho věcí nepředvedli. 30letý izraelský reprezentant však příliš mnoho šancí nedostal, do hry zasáhl přesně 6 krát, poté se bohužel zranil a hned tak se na trávník nevrátí. Ale 23letý Brazilec zatím nepředvádí příliš zdařilé výkony. I on se občas blýskne, například v posledním zápase proti Boltonu, špatný výkon nepodal ani v prvním derby s Arsenalem. Ale říkejme si, co chceme, výkonům Van der Vaarta se ani zdaleka rovnat nemůže.

Zdroj deníku Sun také sdělil: „Vaart je přesně typ hráče, kterého potřebujeme. Je to někdo s dovednostmi, talentem s určitou vizí.“

„Naší záložníci jsou si příliš podobní. Jsou to silové typy, s dobrou postavou, ale Vaart je jiný typ, je to atletický lišák. Takového potřebujeme. Ale na mne to není.“

A jak Vy vnímáte rozhodnutí vedení klubu, opominout Vaarta a přivést nezkušeného Ramirese s stárnoucího Benayouna?

 

zdroj: thesun.co.uk


16:16:35 - 31.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 3267x