To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Nové informace o Davidu Luizovi

Benfica odhalila na kolik si Chelsea cení brazilského stopera Davida Luize a vypustila do médií, že už zamítli nabídku za 17 mil. £ za tohoto mladíka.


Od stěhování se z Vitórie v roce 2006 se Luiz v Portugalsku stal velmi „žádaným zbožím“. Přesto, že si za něj Benfica žádá astronomických 43 mil.
£, nejsou vůbec ochotni ho prodat.

Minulý týden Carlo Ancelotti prohlásil, že v Lednu bude velmi složité sledovat zda jsou jeho hráči fit, zvláště pak obránci.

Alex se v tuto chvíli zotavuje z operace kolena, zatímco kapitán John Terry se teprve dostává do formy po problémech s nervy.

„Pokud by jsme si byli jisti, že se Alex uzdraví před koncem přestupového období, tak bychom nepotřebovali dalšího obránce. Musíme čekat.“

„Pouze o jedné pozici se budeme bavit na konci ledna. A tou je obránce.“

Jak Ancelotti pokračoval, naznačil, že koupě Angličana by byla dobrá alternativa za Luize.

„Jistě, pokud máme hráče z Anglie, nenastal by žádný problém s jazykem nebo kulturou. Možná, že by to byla lepší volba.“

Tato poznámka přidala na váze častým spekulacím, že obranná krize Blues by se zažehnala získáním Garyho Cahilla z Boltonu, nebo Evertonského Phila Jagielky. Oba dva jsou prověřeni Premier League i mezinárodní zkušeností pod trenérem Anglické reprezentace Fabiem Capellem.

V nejbližší době bude muset Ancelotti  opět vymyslet provizorní řešení pro jeho srdce obrany. V neděli se Chelsea střetne s Aston Villou. John Terry bude v pořádku, ale musí se sehrát se svým novým parťákem v obranné dvojici, Jeffreym Brumou.

Přesto, že Chelsea stále okupuje vrchol žebříčku nejlepších obran v soutěži, její zdroje jsou vytahány až na absolutní limit.


zdroj: sportsvibe.co.uk

14:50:00 - 31.12.10 - Frantiny14 - Mužstvo - 3680x