To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čech: Neházejme ručník do ringu

Petr Čech odmítá i přes dosavadní kritické výsledky připustit, že Chelsea je v letošní sezoně už venku z boje o titul, doufá, že se tým vzchopí a vymaní se z nepříznivé situace.


Krize nekončí, navíc je nejhorší od sezony 1998. Z prvního místa jsme se propadli až na čtvrté, navíc po zítřku je tu hrozba pádu až na 6. pozici. To by se mohlo stát v případě, že nezvládneme zápas s Boltonem, který by nás v případě výhry přeskočil. Dnes vyhrál také náš další pronásledovatel, londýnský rival Tottenham.

Po včerejším zápase, kdy jsme na Emirates Stadium podlehli 1:3, poskytl krátký rozhovor náš brankář Petr Čech.

„Nejsme zvyklí vídat tu Chelsea, která hraje teď. Skutečnost je taková, že na hřišti nedokážeme dělat správná rozhodnutí, děláme chyby, za které jsme potrestáni,“ sdělil český brankář.

„Kdekoli na hřišti děláme chyby, v obraně i v útoku. Přestali jsme dělat ty věci, díky kterým jsme vyhrávali na začátku sezony. Nedostávali jsme góly a sami jich mnoho stříleli. Teď je to bohužel naopak,“ smutně konstatuje Čech.

„Budeme se snažit najít řešení a východisko z téhle situace. Tvrdá práce je samozřejmostí. Ještě neházíme ručník do ringu, protože se vše může rychle změnit,“ uzavřel.

 

zdroj: sport.virginmedia.com


17:59:06 - 28.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 3727x