To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ancelotti: V zápase jsme opět spali

Carlo Ancelotti si myslí, že důvod porážky v londýnském derby spočíval v nedostatku víry samotných hráčů v sebe samé a v nedostatečné koncentraci na utkání i přes intenzivní týdenní tréninky. Shrnuto a podtrženo - spíme.


Začalo to gólem do šatny z kopačky Alexandra Songa, zbylé dva góly (Fabregas, Walcott) pak přibyly do dalších 10 minut a bylo vymalováno. Bohužel ne modrou, ale červenou barvou. Následné snížení Branislava Ivanoviče tak mělo jen estetický význam.

„Pokazili jsme dost přihrávek a celkově jsme nehráli dobře. Druhou půli jsme začali velmi špatně. Inkasovali jsme dva góly během tří minut. Po tomto bylo nemožné vrátit se do hry,“ shrnul na pozápasové tiskovce Ancelotti.

„Dobře jsme reagovali, ale to nestačilo. Smolná série pokračuje. Teď nás bude za den čekat další zápas, ve kterém to můžeme změnit, my musíme.“

Tento zápas byl další v řadě, kde jsme nedokázali vyhrát. Tato série se v rámci ligy táhne už od 10. listopadu, což činí 6 kol! Když už se konečně v zápase s Tottenhamem zdálo, že se naší hře začíná vracet tvář, přišlo včerejší probuzení.

„Doufal jsem, že to bude lepší. Po tyto dva týdny jsem svůj tým shledal tvrdě pracujícím, ale jak vidno, nestačilo to. V tomto zápase jsme nehráli dobře, nevydali jsme ze sebe všechno. Z pohledu defenzivy byl první poločas dobrý, ale neměli jsme dobrý přechod do ofenzívy a v druhém poločase jsme se ani nestačili vracet,“ navazuje Carletto na rozbor zápasu.

„Tímto výkonem jsem byl velmi překvapen, protože jsem tento týden viděl hochy velmi dobře trénovat. Samozřejmě, že mám také strach, protože už je to 6 nebo 7 zápasů, kdy nejsme schopni vyhrát. Tento tým nehrál tak, jak jsme si řekli, jak jsme chtěli. Měli jsme problémy s předváděním našeho typického fotbalu. Dělá mi to starosti, to je normální,“ reagoval Ancelotti na dotazy novinářů, zda ho tato nelichotivá bilance znepokojuje.

„Je zřejmé, že pokud jste sledovali zápas, pak jste nemohli vidět sebedůvěru, kterou od nás jste zvyklí vídat, která z nás vždy čišela. Jednoduše spíme. To je realita našeho současného týmu. Pokud se neprobudíme, pak v zápasech s týmy, jako je Arsenal a další, budeme o třídu horší,“ zakončil rozzlobený Ancelotti.

Zítra nás čeká na Stamford Bridge zápas proti Boltonu. Jedná se o poslední utkání tohoto kalendářního roku. Můžeme se tak zatím jen dohadovat, co nám tento zápas přinese. Bude to po takřka dvou měsících probuzení, nebo budeme pokračovat ve špatných výkonech, popřípadě výkonech smolných, kdy na vítězství opět nedosáhneme?

 

zdroj: chelseafc.com


16:06:53 - 28.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 2681x