To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

McCarthy čeká na Mancienna

Trenér Wolverhamtonu Mick McCarthy čeká na potvrzení zdravotního stavu Michaela Mancienna s nadějí, že bude mladý Angličan schopen dohrát druhou půli sezony u Vlků.


Mancienne se vrátil na Molineux Stadium v srpnu, poté co zde hostoval i minulou sezonu, a by tam měl zůstat i po zbytek letošní sezony Premier League. Nicméně pro Chelsea je tu jistá možnost, že by mladík mohl po zbytek sezony zůstat tam, kde se nachází nyní. A to není na Molineux, nýbrž na Stamford Bridge, kde před pár dny přiletěl, aby se zotavil ze zranění kolena. A právě to je důvod všech spekulací.

McCarthy není zcela obeznámen se závažnosti zranění mladého obránce, chcete-li záložníka, a je si vědom toho, že by Chelsea mohla chtít tohoto 22letého hráče na druhou půli sezony ve svém kádru. Vše by mělo být vyřešeno během následujícího měsíce.

Trenér Vlků sdělil: „Michael se nyní vrátil do Chelsea, protože se na něj chtěli podívat. Chtějí prozkoumat a posoudit jeho zranění. Musím si zde s pár lidmi promluvit a vyřešit tuto situaci.“

„Je u nás na hostování, ale je to jejich hráč, a toho si musíme být vědomi. Má dost oteklé kolenní šlachy, takže zatím nevíme, na jak dlouho může být mimo,“ popisuje McCarthy Manciennovo zranění.

„Součástí naší dohody bylo jisté datum, kdy si Chelsea může říct, zda ho budou chtít na zbytek sezony stáhnout k sobě. Uvidíme, jak to vše dopadne.“


15:33:35 - 25.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 3018x