To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ancelotti: Už není prostor pro chyby

Carlo Ancelotti očekává od svých svěřenců v pondělním zápase proti Arsenalu vítězství, ale zároveň dodává, že by bylo zbytečné, pokud bychom o dva dny později zaváhali s Boltonem.


Carletto na tiskovce mluvil o frustraci nad faktem, že jeho tým bude mít o jeden den méně času na přípravu na Bolton oproti ostatním týmům, ale hlavně zaměřil svou pozornost na Emiráty - zemi, kde jsme při našich posledních dvou návštěvách pohodlně získali tři body.

„Nevím, jestli je to výhoda,“ reaguje Ancelotti na poslední 2 vítězství na Emirates Stadium. „Arsenal velmi dobře zná naše schopnosti a dovednosti, tak jako my známe ty jejich. Předešlá utkání nebudou mít velký vliv. Ale samozřejmě chceme zkusit odehrát stejný zápas, jako při našich posledních návštěvách a dosáhnout stejného výsledku.“

„Arsenal má skvělou schopnost, a to hrát fantastický fotbal. Možná někdy hrají trochu defenzivně, a proto se musíme připravit k použití naši schopnosti nalézt na hřišti vždy volný prostor k vytvoření problémů v jejich obraně,“ pokračuje Ital.

Didier Drogba od svého příchodu na Stamford Bridge v roce 2004 vstřelil v utkáních s Arsenalem do soupeřovy sítě už 13 gólů!, a tak se zdá, že by mohl být takovým trumfem i nyní, i když v uplynulých týdnech neprožíval zrovna nejlepší období.

„Myslím, že Arsenal se trochu obává o výkon Didiera Drogby, protože proti nim hrál vždycky velmi dobře. Ale to nemůže rozhodnout zápas, i když samozřejmě, pokud bude Drogba hrát ve své formě, pak máme vyšší šanci na vítězství.“


„Je to velmi důležitý zápas zřejmě proto, že oba týmu jsou zapojeny do boje o titul. I Arsenal, Manchester City a Tottenham jsou schopni bojovat o titul až do konce. Myslím, že boj o titul bude takovým závodem s rovnováhou výkonů, protože je zde více týmů, které mají šanci na celkové vítězství, nejen Chelsea a Manchester United,“ předpovídá Ancelotti.

V pondělí nás čeká obletované derby s Arsenalem, o dva dny později domácí utkání s Boltonem, následuje krátká pauza přes Silvestr a už 2. ledna se na Stamford Bridge utkáme s Aston Villou a o tři dny později zajíždíme k venkovnímu střetnutí s Wolverhamtonem, takže nás čeká vcelku náročný program během několika dní.

Carlo následný shon okomentoval těmito slovy: „Nechci říkat, že zápas proti Arsenalu je důležitější než ten proti Boltonu, není to tak, oba jsou stejně důležité,“ vysvětluje Ancelotti. „Musíme odvádět tu nejlepší práci, abychom získávali 3 body. Je to velice důležité období. Těchto 15 dnů využíváme k poctivému trénování, abych měl jistotu, že nás smolná série už opustila. Manchester United má skvělé výsledky. Zatím ještě neprohráli zápas, takže jsou schopní sbírat dobré výsledky průběžně. Nechceme, aby rozdíl mezi námi a Manchesterem narostl, takže teď musíme nutně sbírat vítězství. Bude vcelku jedno, když s Arsenalem zvítězíme, pokud prohrajeme další utkání,“ zakončil Ancelotti.


15:05:28 - 25.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 2358x