To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Anelka uvažuje o angažmá v MLS

Bratr Nicolase Anelky, který je i jeho zástupcem, dnes prohlásil, že by se Nicolas mohl po vypršení kontraktu s Blues v roce 2012 přestěhovat za fotbalovou živností do americké fotbalové soutěže Major League Soccer.


Francouz už je součástí týmu Blues už skoro tři roky. V poslední době vytvořil spolu s Didierem Drogbou v Premier League smrtící útok, kdy skórovali gól za gólem. I Anelka už si vyzkoušel, jaké to je být králem střelců na Britských ostrovech. Nicméně, teď to vypadá, že ještě před tím, než zavěsí kopačky na hřebík, chce vyzkoušet něco nového. Podle slov jeho bratra ho láká nejvyšší americká soutěž MLS, ve které hraje například David Beckham (LA Galaxy), Thierry Henry (New York Red Bull) nebo Frederick Ljunberg (Seattle Saunders).

Claude Anelka, bratr a zástupce Nicolase tvrdí, že Nicolas je v pokušení. Chtěl by se prý stěhovat za svým bývalým reprezentačním spoluhráčem Thierrym Henrym do Major League Soccer.

„Nicolas mi řekl, že by měl zájem hrát ve Spojených Státech. Možná ho uvidíme cestovat za Atlantik. A když to říkám, myslím to vážně. Sám sebe se ptá, co bude dělat, až mu vyprší stávající smlouva. Jednou z více pravděpodobnějších možností je právě MLS,“ řekl Claude Anelka pro MLS News.fr.

„Spojené Státy jsou pojem, který něco znamená, je to možná sen. Nicolas mi říkal, že by to chtěl zkusit i přesto, že by tam vydělal méně peněz, než třeba v Kataru.“


18:17:21 - 22.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 2682x