To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Malouda vyjádřil spokojenost s návratem tria opor

Francouzský reprezentant ve službách Chelsea je přesvědčen, že po návratu Johna Terryho, Michaela Essiena a Franka Lamparda je krize zažehnána, a že můžeme opět začít myslet na obhajobu titulu.


Už je to ohraná písnička, posledních 6 týdnů to byla bída, takže je čas to hodit za hlavu. Můžeme věřit, že s návratem důležitých hráčů už to půjde lépe, ale na to si budeme muset počkat až na zápas s Arsenalem, protože jak všichni víme, kvůli sněhové kalamitě se zítřejší zápas s Manchesterem United odkládá.

Malouda věří, že právě absence klíčových hráčů byl hlavní důvod nezdaru v poslední době a je rád, že jsou nyní tři nejdůležitější z nedávno zraněných hráčů zpět.

„Skutečnost, že jsme měli Franka, Johna a Michaela mimo hru byl jeden z hlavních důvodů našeho špatného období, ale zároveň to byl důvod, proč jsme bojovali, nemohli jsme se na to vykašlat. Měli jsme spoustu zranění. Ne, není to výmluva, je to fakt. Dá se to vysvětlit. Při takové absenci bylo pro trenéra těžké poskládat tým,“ řekl Malouda pro The Mirror.

„Ale i když vás tohle potká, víte, že musíte jít na hřiště a bojovat jako praví šampióni. Stále jsme mistři!,“ ukončil Malouda krátký rozhovor.


20:00:09 - 18.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 2176x