To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Petr Čech: Lamps přináší podporu

Brankář Chelsea očekává, že s návratem Franka Lamparda do sestavy Chelsea se prolomí smolná série, a že přijde spousta gólů.


V Lampardově nepřítomnosti vyhrála Chelsea pouze jeden z posledních sedmi utkání, což je pro tento klub velmi tristní bilance. Blues navíc v posledních devíti zápasech ve všech soutěžích vstřelili pouze 6 gólů. Tyhle statistiky neodpovídají té Chelsea, kterou jsme byli zvyklí vídat na začátku této sezony.

Nicméně po více než 3 měsíční absenci se Frank Lampard, hlavní mozek středové řady, vrací zpět na trávníky, a právě s jeho návratem spojuje návrat lepších časů Petr Čech. A určitě nejen on… V neděli nás navíc čeká obtížný zápas proti Manchesteru United a Čech věří, že právě v tomhle utkání s Frankiem v sestavě se začne psát nová fáze téhle sezony.

„Je potřeba, aby byl každý hráč v pořádku a mohl hrát, zvláště, když je teď období, kdy nás čekají samé obtížné zápasy,“ řekl Čech pro oficiální stránky klubu.

„Nemůžete hrát vždy se stejným týmem, takže když se vrátí zranění hráči, je to vždy velké povzbuzení, velká pomoc a podpora. Pokud máte v týmu záložníka, který každou sezonu nastřílí okolo 20 gólů, a pak najednou dlouhodobě vypadne, máte problém. Ale na začátku Frankova zranění jsme dokázali být produktivní i bez něj.“

„Je ale zřejmé, že v posledních týdnech tomu tak nebylo, takže je velmi dobře, že ho máme zpět po našem boku. Věřím, že s jeho návratem přijdou i lepší časy a samozřejmě góly,“ zakončil krátký rozhovor český reprezentant.


19:24:39 - 15.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 3339x