To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Shrnutí Johna Terryho po zápase

Na Wart White Lane podal dobrý osobní výkon, přesto se po závěrečném hvizdu nemohl radovat. Po zahození penalty Drogbou byl velmi zklamán, ale přesto věří v lepší zítřky. V projevu týmu navíc kapitán vidí znatelný pokrok.


Obrana byla překonána hodně brzy, jenže po gólu jako by se soupeř Tottenhamu vyměnil. Celá hra se začala zlepšovat a v druhém poločase byla hra zcela v režii Chelsea. Po zápase bylo procentuální držení míče výrazným rozdílem ve prospěch Blues. Čísla se zastavily na tomto rozpoložení: 58% - 42% pro Blues. Tato statistika mohla být podtrhnuta třemi body, ale v rozhodující chvíli k nám nebylo štěstí přikloněno, a tak penaltová střela z kopačky Didiera Drogba skončila pouze na rukavicích domácího gólmana Gomese.

„Myslím, že jsme si zcela zasloužili tento zápas vyhrát,“ sdělil po závěrečném hvizdu Terry. „Hlavně v druhé půli jsme hru zcela ovládali. Spurs začali zápas velmi dobře a dali gól, ale po tom se začala projevovat hra, kterou od Chelsea známe. Pokračovalo to Drogbovým gólem, kdy při něm stálo také trochu štěstí, které mu naopak v závěru chybělo.“

„Hra v druhé půli byla dobrá, jako bychom se už vrátili do normálu. Hlad po gólech, týmový duch, odhodlání…nic z toho nechybělo. Daleko lépe jsme napadali jejich rozehrávku. To je to, co se od Chelsea požaduje,“ sdělil kapitán.

„I když některé zápasy prohrajeme nebo v nich remizujeme, myslím, že to fanoušci ocení, ale vždy mě bolí, když je nemohu vidět slavit,“ říká skleslý Terry. „Nikdy jsem nepochyboval o hráčích, o trenérovi ani o klubu.“

„Moc se toho od loňské sezony nezměnilo a to jsme vyhráli Double, na to nezapomínejte. Dlouhou dobu jsme byli nejlepším týmem. Ale žádný z TOP klubů nemá skvělou formu po celou sezonu. Pokud se do Vánoc zvedneme ještě výše, pak máme velmi dobrou šanci. Myslím, že krize je už za námi,“ uvedl reprezentant Albionu.

„Musíme uznat, že v posledních týdnech jsme neměli ani jeden důvod k radosti, ale nyní je to jiné. Vracíme se do normálu. Doufejme, že pondělní zápas mezi Manchesterem a Arsenalem skončí remízou, to by pro nás bylo nejlepší. V dalším kole cestují United na Stamford Bridge a pak my na Emirates, budou to složité zápasy, ale jsem už optimističtější. Uvidíme, jak věci dopadnou,“ ukončil pozápasový rozhovor JT.


18:50:00 - 13.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 2361x