To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

DOMA A VENKU: Ross Turnbull

V klasické Rubrice Home and away se na pár otázek snažil odpovědět tentokrát náhradní gólman Blues – Ross Turnbull.
DOMA

Jak pro Vás věci v Cobhamu fungují?

Obvykle přijdu okolo půl desáté a dám si snídani. Pak si před tréninkem zajdu za masérem. Trénink samotný začíná okolo 10:30 a končí obědem. Nejčastěji si dávám ryby, ale všechna jídla jsou tu fantastická.


Upoutávají fanoušci vaši pozornost během hry?

Je zřejmé, že čím je dav hlasitější, tím více je slyšet, ale zda tím více upoutává mou pozornost? Tím si nejsem jistý, protože se soustředím na hru. Čím více je diváků, tím je atmosféra lepší. Například proti Žilině to bylo skvělé. Naši fanoušci i fanoušci hostů byli hodně slyšet. Ten večer byla atmosféra opravdu velmi dobrá.


Jaké je Vaše nejpamátnější kázání, které jste zažil o poločase?

Nejsem si jistý. No, vlastně bych ani neřekl, že jsem nějaké výraznější kázání zažil. Náš starý trenér u mládeže v Middlesbrough neměl častá kázání. Nějaké ano, ale spíše k ostatním klukům, ke mně myslím, že ne. Byla tam i nějaká srandovní kázání, ale v současné situaci se to nehodí rozebírat.


Co pro vás znamená „domov“?

Severovýchod Anglie. Tam jsem byl vychováván a nyní tam žije má rodina a přátelé. Rád bych byl doma, ale teď si žívám život tady. Je to vlastně takový můj druhý domov.

 

VENKU

Které další sporty sledujete v televizi?

Golf a tenis. Golf i tenis mě baví taky hrát, ale hlavně na tenis nemám moc času, tak hraji aspoň ten golf. Oba sporty samozřejmě v televizi sleduji.


Jste v některém z těchto sportů dobrý?

Hodně se věnuji především golfu. Kdybych měl ještě více času na trénování, mohl bych na tom být ještě lépe. Je to jen o času trénovat a o hraní. Až jednou skončím s fotbalem, tak bych se právě golfu chtěl věnovat o něco více a odbourat tak své nedostatky.


Máte nějaké slavné přátele mimo fotbal?

Mimo fotbal ne. V tomto sportu samozřejmě ano, ale mimo něj? To nejspíše ne.


Jaké je vaše oblíbené místo, kam jdete, když chcete uniknout před problémy?

Pravděpodobně obývák u mě doma. Zavřu dveře a pustím si televizi. Je to dobrý způsob jak se odreagovat. Mám rád všechny tyto pořady: Home and Away, Neighbours, Corrie, Eastenders.


Ve kterých částech Londýna se Vám líbí nejvíce?

Tahle oblast okolo tréninkového centra. To je místo, kde žiji. Někdy zajdu někam na jídlo nebo nakoupit, také vezmu svou malou holčičku do Chessington World of Adventures, který je pár minut od našeho domova. Je to hezké místo plné přátelských lidí.


22:43:22 - 12.12.10 - Petric32 - Rubriky - 4100x