To [name]:
From [name]:
  HTML email

Report: Tottenham 1:1 Chelsea

Chelsea dnes pouze remizovala 1:1 a to Drogba nedal v nastavení penaltu. Jak se zápas líbil Vám? Napište do komentářů svůj názor.

Tottenham 1:1 Chelsea
White Hard Lane, London
Branky: 15. Roman Pavlyuchenko - 70. Drogba.

Tottenham: Gomes - Hutton, Bassong, Dawson (c), Assou-Ekotto - Lennon, Palacios, Modrič, Bale - Pavlyučenko, Defoe.
Lavička: Cudicini, Čorluka, Sandro, Dos Santos, Bentley, Keane, Crouch.

Chelsea: Čech - Ferreira, Ivanovič, Terry (c), A. Cole - Mikel, Essien, Ramires - Kalou, Anelka, Malouda.
Lavička: Turnbull, Bruma, Van Aanholt, McEachran, Lampard, Sturridge, Drogba.

Chelsea v nedělním derby proti Tottenhamu sice začala aktivně, ale žádné ovoce jí to nepřineslo, ba naopak. Ve 14. minutě se po centru Defoa prosadil z otočky Pavlyučenko. Centru sice předcházel ofsajd Defoa, ovšem nešlo o klíčový okamžik této akce, a proto zřejmě tento mylný úsudek pomezního nebude mít dohru. Po vstřeleném gólu se dostal do několika nadějných šancí Kalou, ovšem ani jednu nedokázal stoprocentně proměnit. Největší přišla v 25. minutě, ale bohužel byl proti jeho vůli Gomes, který byl připraven a střelu zlikvidoval. První poločas tedy 1:0 z pohledu domácích.

Do druhého poločasu nastoupil i Didier Drogba jehož bylo hned od začátku plné hřiště, a v 70. minutě se střídání vyplatilo. Didier Drogba po přesném výkopu P. Čecha sběhl ze strany pro míč a napáll Gomesa, který míč neudržel a Chelsea tak vyrovnala na 1:1. Gomes poté v 91. minutě sestřelil Ramirese, ovšem následný pokutový kop Didier Drogba pod obrovským tlakem nezvládl a usnadnil tak prácí Gomesovi, který alespoň zachránil svému týmu domácí remizu s The Blues.

Autor: Bjail

19:01:36 - 12.12.10 - Kopr - Mužstvo - 4099x