To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Wilkins promluvil o odchodu!

Bývalý asistent trenéra Chelsea Ray Wilkins sdělil okolnosti svého odchodu z klubu a nezatajil ani to, že po vyřazení z Ligy Mistrů Interem měl s majitelem klubu Abramovičem velmi horký rozhovor.


Bývalý anglický reprezentant se k prvnímu týmu připojil po příchodu Portugalce Luize Felipe Scolariho na lavičku Blues v září roku 2008. O několik let později, v listopadu 2010 po svém odchodu z funkce asistenta trenéra byl nahrazen dosavadním hlavním skautem Michaelem Emenalem. Takhle by se dal ve stručnosti popsat počátek a konec Wilkinsonova působení u prvního týmu Blues. Právě ke svému odchodu se dnes po delší době vyjádřil samotný Wilkins.

„Nemyslím, že jsme se s Abramovičem rozešli zase v tak špatném stavu. Pokud by byla pravda, že jsem měl na vyřazení z Ligy Mistrů nějakou vinu, pak bych dostal vyhazov hned. Po porážce s Interem se vše dopodrobna probíralo, ale v souvislosti s mým odchodem to nemá nic společného,“ sdělil dnes už bývalý asistent klubu.

„Reakce byly po zápase s Interem silné a dramatické, ale s časem to ulehlo. Hrálo se na dva zápasy a oni postoupili zaslouženě.“

„Myslím, že čas mezi touto situací a vyřazením je vcelku velký, takže to nemá spojitost. Dostali jsme se z toho a naopak získali Double. Ale i přesto tam nebylo vše v naprostém pořádku a tak jsme se nakonec dohodli na rozvázání pracovního vztahu. Na Chelsea budu  vzpomínat jen v dobrém,“ ukončuje Wilkins.


18:40:00 - 08.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 2771x