To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Spekulace o trenéru Guardiolovi

Již nějakou dobu se hovoří o tom, že by do Interu mohl přijít Pep Guardiola, protože se nástupci Josého Mourinha, Rafaelu Benítezovi, nepodařilo na jeho práci navázat dobrými výsledky. Teď by ale to této situace mohla zasáhnout londýnská Chelsea.


Milánský Inter se v probíhající sezoně krčí až na 5. místě tabulky Serie A, což je pro několikaletého obhájce italského trůnu samozřejmě nedostačující. Po odchodu Mourinha nedokázal svými výsledky uspokojit vedení ani fanoušky Milánských Rafa Benítez, a tak se silně hovoří o jeho nástupci. Tím by se mohl stát španělský trenér Pep Guardiola, který momentálně působí v Barceloně. Do této situace, ale možná vstupuje Chelsea, která podle serveru goal.com o Guardiolu projevila zájem. Jak je psáno o pár slov dříve, tato informace pochází z goal.com, takže je na samotných čtenářích na kolik této informaci, chcete-li teorii, věří. Já osobně ji považuji za absurdní.

Italové se ho snažili angažovat již loni na jaře, když bylo jasné, že je Special One na odchodu. Guardiola však s příchodem nového prezidenta Sandro Rosella podepsal v Katalánsku novou smlouvu platnou až do roku 2012. Nicméně Moratti je prý připraven nabídnout Guardiolovi královskou nabídku, pokud by se Nou Camp rozhodl opustit.

Stejné úmysly má prý také Chelsea, která se v poslední době trápí a z posledních 15 ligových bodů vydřela jen čtyři. Tak je nasnadě otázka, zda tento výkonnostní pokles přežije na lavičce stojící Carlo Ancelotti. Jak to teda dopadne, se nejspíše dovíme v následujících týdnech, podle cesty, jakou se Chelsea vydá. Bude i nadále tápat, i když se uzdraví opory týmu nebo se vzchopí a bude to ten tým, který na začátku sezony drtil své soupeře? To je hlavní otázka, která nejspíše rozřeší problematiku trenérské židle.


18:56:33 - 01.12.10 - Petric32 - Mužstvo - 2997x