To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ivanovič: Musíme zůstat soustředění

Branislav Ivanovič ví, že nás dnes na St. James‘ Parku čeká těžký boj, ale zároveň je přesvědčen, že máme kvalitu soupeře přehrát a odvést si tři body.


Chelsea po několika ligových porážkách cestuje do Newcastlu, kde se pokusí tuto černou sérii přerušit. Srbský reprezentant ve službách The Blues věří, že tým má všechny ingredience potřebné k vítězství, ve které také věří.

„Musíme hrát dobře, ukázat charakter a sílu našeho týmu. Newcastle je dobrý tým, ale i on už v letošní sezoně doma prohrál několik zápasů. Musíme do utkání jít s tím, že jsme na ně připraveni, že je chceme porazit,“ vysvětluje Ivanovič.

„Každý v tomto klubu věří, že máme bojovat za každý bod v každém zápase. Nejinak tomu bude i dnes. Podle mě je tento zápas jedním z klíčových. Musíme vyhrát, protože přichází v obtížných chvílích, kdy se musíme vrátit na vítěznou vlnu, navíc teď bude následovat obtížné období,“ popisuje Ivanovič blížící se prosinec, kde se v lize utkáme postupně s Tottenhamem, Manchesterem United a Arsenalem.

„Ve fotbale je normální, že se věci rychle mění, jednou jste nahoře, jindy zase ne. Uvidíme, co se stane v následujících týdnech a hlavně dnes. Chybí nám důležití hráči. Nepostrádáme je jen v zápasech, ale i na trénincích. Je zde velmi mnoho malých věcí, které nás mohou rozhodit, ale na to nesmíme brát ohled. Musíme prokázat charakter, pevnou vůli a sílu týmu a jít za obhajobou titulu.“

„Musíme zůstat soustředění a trénovat stále se stejnou intenzitou. To bude pro následující období klíčové. Musíme ukázat, že jsme nejlepší a vyhrávat zápasy.“

Velké množství zranění dává šanci mladým hráčům podívat se více do sestavy, do které by se pravděpodobně za optimálních podmínek tak snadno nedostali.

„Mladí kluci, kteří teďka nastupují, získávají nesmírně cenné zkušenosti. V budoucnu se tady tohle nepochybně vyplatí. Zkušenosti si nekoupíte. Mladí hráči mají dobrou kvalitu a jsou pro tým přínosem. Trénují tvrdě, aby se stále zlepšovali a dostávali šanci hrát, což je pro ně klíčové.“


14:18:06 - 28.11.10 - Petric32 - Mužstvo - 2034x