To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Salomon Kalou o své koncentraci na zápasy

Proslýchá se, že Salomon Kalou nehraje své zápasy plně koncentrován. Sám hráč dnes poskytl rozhovor, kde tato tvrzení popírá a tvrdí, že stále hraje na 100%. Menší rozhovor poskytl i John Terry.


Na začátku sezony jsme mohli být svědky raketového startu Blues. Vše vycházelo, klíčoví hráči byli většinou v pořádku, jenže teď se něco zadrhlo. Osobnosti týmu laborují se zraněními, náhradníci buďto nedokážou odehrát zápas kvalitně, a když se jim to povede, tak mají kopec smůly. Psychicky jistě nikomu nepomohl ani odchod Raye Wilkinse z funkce asistenta trenéra a vymyšlené spekulace od možném odchodu Carla Ancelottiho.

V posledních týdnech se také snáší kritika na Salomona Kaloua, který prý nehraje v plné koncentraci. Sám hráč sice nehledá žádné výmluvy pro své poslední výkony, ale zároveň odmítá, že by se při zápase zcela neoddával hře.

„Nezměnil se systém příprav na zápas. Vše zůstalo stejné. Trénujeme jako obvykle,“ popisuje Kalou situaci po odchodu Raye Wilkinse.

„Chelsea je velký klub. Když se věci nevyvíjejí dobře, musíme se na tu problematiku zaměřit a nerozptylovat se ničím jiným. To také já dělám.“

„Tento víkend hrajeme proti Newcastelu. Bude to důležitý zápas. V zápase Ligy Mistrů jsme se vrátili na vítěznou cestu a chceme na ní pokračovat. Tento víkend opět odehrajeme dobré utkání,“ je přesvědčen reprezentant Pobřeží Slonoviny.

„V každé sezoně jsou chvíle, kdy se týmům daří a chvíle, kdy tápe a hledá formu. Právě teď je ta chvíle, kdy se nám nic nedaří. Musíme tvrdě trénovat a stále se snažit uspět.“

John Terry je dalším hráčem, jehož start je vyhlížen každým fanouškem Blues. Měl by do týmu přivést ztracenou bojovnost. Sám hráč také prozradil, že už se nemůže dočkat návratu.

„Bylo opravdu těžké překousnout poslední dvě prohry,“ sdělil kapitán, který by se měl v nejbližších zápasech vrátit do sestavy.

„Chcete hrát každou minutu, každý zápas. Být tak dlouho mimo je velké utrpení. Sledovat zápasy z tribuny, když jste kapitán, je psychicky nesmírně náročné.“

„V minulé sezoně jsme získali double, protože jsme byli lepší než naši soupeři. Budeme tvrdě bojovat, aby to tak zůstalo i letos.“


22:57:08 - 24.11.10 - Petric32 - Mužstvo - 2434x