Report: Chelsea 2:1 Žilina

Chelsea dnes po ne moc dobrém výkonu vyhrála 2:1 a vyhrála skupinu F. Jak se zápas líbil Vám? Napište do komentářů svůj názor.

Chelsea FC 2:1 MŠK Žilina
Stamford Bridge, London
Branky: 51. Sturridge, 86. Malouda - 19. Bello.

Chelsea:
Turnbull - Ferreira, Ivanovič, Bruma, Van Aanholt - McEachran (90. Mellis), Ramires, Malouda - Sturridge (73. Anelka), Drogba (c), Kakuta (45. Kalou).

Žilina: Dúbravka - Angelovič, Pečalka, Piaček, Gergel - Jež, Guldan, Bello, Vladavič (90. Rilke) - Majtán (85. Poliaček), Oravec (64. Ceesay). ________________________________________________________________________________ Chelsea zvládla 5. utkání v Champions League v řadě a zajistila si tak postup z 1. místa. Začátek nebyl ale pro domácí vůbec přívětivý, když se z kraje šestnáctky trefil do horního rohu Bello. Během prvního poločasu si už Žilina dokázala vytvořit šanci pouze po střele Majtána z uhlu, ale na konci prvního poločasu přišel tlak Chelsea. Hned k několika střelám z dálky se dostal Malouda a Sturridge, který pořádně protáhl hostujícího Dúbravku.

Jak Chelsea ukončila první poločas, tak začala s příchodem Kaloua i druhý. Prvních pět minut vůbec nepůjčila Žilině balon a posílala před bránu jeden centr za druhým. Za zmíňku rozhodně stojí střela Ramirese, která skončila jen těsně mimo. Tlak Chelsea vyvrcholil hned 6 minut po začátku 2. poloviny. Centr Kaloua propadl až za obranu Žiliny, kde číhal připravený Sturridge, jenž nasadil z úhlu Dúbravkovi jesle a vyrovnal stav na 1:1. V 56. minutě si postavil míč 29 metrů od brány Didier Drogba, který orazítkoval tyč. To stejné se povedlo o 15 minut později i mladičkému Van Aanholtovi. Čtyři minuty před koncem se opět vyplatil vysoký tlak a po obloučku střídajícího Anelky sklepl Maloudovi míč přesně na nohu Didier Drogba.
Žilina už na ránu v závěru nestačila zareagovat a po dramatickém utkání jede na Slovensko s prázdnou.

Autor: Bjail

22:41:44 - 23.11.10 - Kopr - Mužstvo - 4147x