To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

McLeish věří, že může Chelsea porazit

Trenér našeho sobotního soupeře z Birminghamu Alex McLeish věří, že může přidat další hřebíček do rakve Chelsea a se svým týmem ji porazit.


Poslední 3 zápasy v Premier League skončily pro Chelsea ziskem pouhých 3 bodů, což je pro obhájce titulu velice špatná bilance. V dalším kole budou Londýňané zajíždět na St Andrews do Birminghamu, kde se utkají s týmem, jehož trenér je přesvědčen, že i takový tým, jakým Chelsea je, může v současné době porazit, a neskrývá, že má ve svůj tým naprostou důvěru.

„Nevím, jestli nám Sunderland posledním vítězstvím udělal nějakou laskavost, ale je to tak,“ řekl McLeish.

„Hrajeme doma, a myslím, že právě zde můžeme porazit kteréhokoli soupeře. Loni, když jsme zde hráli proti Chelsea, jsme mohli vyhrát. Zápas sice skončil 0:0, ale my gól vstřelili, jen nebyl uznán pro údajný ofsajd, jenže jak jsme se později mohli přesvědčit, o žádný ofsajd se nejednalo.

„Chelsea v krátkém sledu prohrála 3 utkání, což je pro takovýto tým velice nezvyklé. Věřím, že i my je můžeme porazit. Pokud budeme na St Andrews hrát nejlépe, jak umíme a pokud nás budou fanoušci řádně podporovat, pak jsou tři body reálné.“

Carlo Ancelotti bude i v tomto zápase postrádat zkušené duo John Terry – Alex, ale McLeishovi to zdá se nestačí a byl by rád, kdyby byl pro tento zápas mimo i Petr Čech.

McLeish poznamenal. „Byl bych raději, kdyby v defenzivě měli větší problémy. Například by jim mohl chybět i Čech.“


16:05:54 - 18.11.10 - Petric32 - Mužstvo - 2813x