To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Reprezentace se hlásí o slovo

V následujících dnech je na programu dne opět reprezentační přestávka. Do svých reprezentačních týmů bylo pozváno také několik hráčů hájících dres Chelsea. O které se jedná, se dozvíte níže.
Hned na úvod je však třeba zmínit jednu nevšední věc. Vzhledem ke zranění Johna Terryho a Franka Lamparda se bude muset reprezentace Albionu v seniorské kategorii obejít bez kteréhokoli hráče Chelsea, protože také levý bek Chelsea Ashley Cole za reprezentaci nenastoupí.

Anglii se v londýnském Wembley postaví výběr Francie pod vedením Laurenta Blanca, v jehož nominaci se logicky našlo místo i pro Florenta Maloudu. Tento zápas se odehraje zítra od 21:00 a přímým přenosem ho bude vysílat česká televizní stanice Nova Sport.

V nominaci nového portugalského trenéra Quinta nebyl opomenut dlouhodobý marod José Bosingwa, který nastoupí v Lisabonu za reprezentaci Portugalska proti mistrům světa ze Španělska. Tento pikantní souboj se hraje od zítřejší 22hodiny.

V bráně české reprezentace se samozřejmě představí brankářská jednička Chelsea, Petr Čech. Reprezentace České republiky pocestuje ke svému přátelskému zápasu do Dánska. Tento zápas začíná taktéž zítra, ovšem již od 20:15 a přímým přenosem ho budete moci sledovat na obrazovkách ČT4 Sport.

Na trénincích budou Carlu Ancelottimu chybět také Didier Drogba a Salomon Kalou, kteří byli oba povolání do reprezentace Pobřeží Slonoviny. Ta cestuje ke svému zápasu do Polska. Zápas začíná zítra od 20:30.

V domácím utkání v Moskvě se střetne Yury Zhirkov na straně ruské reprezentace proti výběru Belgie od zítřejší 17hodiny.

Výběr Srbska s Branislavem Ivanovičem se představí v Bulharské Sofii proti tamnímu výběru. Zápas mezi Srbskem a domácím Bulharskem začíná již od zítřejší 18hodiny.

V posledním seniorském zápase, do kterého zasáhne některý z reprezentantů Chelsea, se utká výběr Brazílie a Argentiny, dvou nesmiřitelných soupeřů. S Brazilskou reprezentací odcestovali jak záložník Ramires, tak stoper Alex, který chyběl v posledním ligovém utkání. Tento zápase se bude hrát zítra od 18:00 na neutrální půdě v Bahrajnském Dauhá.

To by tedy bylo vše, co se týče seniorských reprezentací. Jenže Chelsea má ve svém kádru mnoho mladých talentů, kteří reprezentují výběry svých zemí v zápasech limitovaným určitým věkem.

Prvními takovými příklady jsou mladíci Chelsea a reprezentace Anglie Josh McEachran, Ryan Bertrand, Jack Cork a Michael Mancienne, kteří se dnes večer představí proti výběru Stuarta Pearceho v německém Wiesbadenu proti tamní reprezentaci do 21let. Tento zápas začal již dnes v 18:00.

Patrick van Aanholt a Jeffrey Bruma. To jsou další dva hráči, u kterých se očekává, že se představí na hřišti a nespokojí se jen se svými jmény v nominaci svých trenérů. Tito hráči zítra pocestují s reprezentací Francie do 21let do Dánska, zatímco ve stejný večer nastoupí reprezentace mladých Italů v čele s Fabiem Borinim proti Turecku.

Dnes také hraje svůj zápas Gael Kakuta s reprezentací Francie do 20 let. Zápas se hraje proti Černé Hoře ve francouzském Clairefontaine.


18:12:25 - 16.11.10 - Petric32 - Reprezentace - 2051x