To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ancelotti: Essien bude hrát

Carlo Ancelotti oznámil, že nominoval Essiena na zítřejší utkání proti Fulhamu, a že určitě nastoupí, zatímco Frank Lampard je stále mimo, ale o víkendu by už do zápasu zasáhnout měl.


Ancelotti také sdělil, že se objevila dvě potenciální zranění. Jedná se o Nicolase Anelku a Alexe. Ancelotti počká s vynesením rozhodnutí do zítřka, protože nyní toho o jejich stavu není moc známo.

„Lampard proti Fulhamu nebude moct hrát, ale proti Sunderlandu by měl být na 90% připraven,“ sdělil Carletto. „Lampard s námi bez problému trénoval. Je na tom dobře, tak věřím, že do víkendového zápasu se Sunderlandem zasáhne. Je na tom dobře také po fyzické stránce. Ale nejdůležitější samozřejmě je, když hraje se svými spoluhráči ostrý zápas.

„Máme tu také dva hráče, kteří na tom nejsou nejlépe, jedná se o Nicolase Anelku a Alexe. Ještě přesně nevíme co s nimi je a jestli budou moci zasáhnout do zítřejšího utkání. Zítra Vám povím více. Zatím ve zkratce, jedná se o to, že Anelka má problém se zády a Alex s kolenem. Ostatní hráči jsou v pořádku. To platí i o Michaelu Essienovi.“

Ancelotti také odhalil část základní jedenáctky. „V bráně začne samozřejmě Čech, v záloze Essien a Mikel, v útoku zase Malouda, Kalou a vyléčený Drogba.

Carletto také oznámil, že pokud Lampard proti Sunderlandu nastoupí, bude taky k ruce trenéru Albionu Capellovi. „Pokud nastoupí Frank za nás, nastoupí také za Anglii, jestli-že si ho trenér Capello vybere. Bude to Capellovo rozhodnutí, jestli bude hrát nebo ne. Ale pokud bude hrát proti Sunderlandu, tak nemáme problém s tím, poslat ho do reprezentace.“


21:34:14 - 09.11.10 - Petric32 - Mužstvo - 2193x