To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Předseda Chelsea Bruce Buck odmítl stěhování ze Stamford Bridge

Předseda Chelsea Bruce Buck odmítl spekulace, že by se Chelsea měla stěhovat ze Stamford Bridge do kongresového centra v Earls Courtu.


Jisté zdroje tvrdí, že Chelsea je připravena se přestěhovat ze Stamford Bridge do současného výstavního centra, které je jen malý kousek od současného svatostánku Blues. Earls Court, tedy centrum, kde se má klub údajně přestěhovat, však má být také zničen po Volejbalovém turnaji v roce 2012. Takže se nabízí možnost, že také Chelsea by to plánovala jako přechodný domov, v době výstavby nového stadionu.

Všechny tyto zprávy a spekulace však odmítl předseda klubu Bruce Buck, který tvrdí, že se klub ze západního Londýna nebude nikam ze Stamford Bridge stěhovat.

„Je to pro nás velice složité udělat takovéto filozofické rozhodnutí, ale už jsme se rozhodli. Nikam se stěhovat nebudeme,“ sdělil Buck pro The Guardian.

„Je sice nevýhoda, že náš stadion nemá potřebnou kapacitu třeba 60 000 diváků, a tak je pro nás složitější vycházet se vším po finanční stránce, ale my to zvládneme, ze západního Londýna se stěhovat nechceme. Nedostatek peněz ze zisku na vstupném chceme vyvážit dobrými obchodními akvizicemi.“

„Samozřejmě, že Vám nemohu slíbit, že se nikdy nepřesuneme, nebo nebudeme mít nový stadion, ale momentálně to určitě není na programu dne,“ ubezpečil všechny fanoušky Buck.

Chelsea = Stamford Bridge. Tento chrám je domovem Blues už po více než 100 let. Není největší, ale určitě by mnoho fanoušků tento domov jen velice nerado opouštělo a velmi nelibě by případné stěhování nesli. V současné době je Stamford Bridge až 8. Největším stadionem v Premier League.


15:47:53 - 09.11.10 - Petric32 - Mužstvo - 2588x