To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Drogba nakažen malárií

Vedení klubu dnes potvrdilo, že náš elitní útočník Didier Drogba byl nakažen malárií. Onemocnění už přetrvává několik týdnů.


Vedení, fanoušci i sám Drogba si mysleli, že hráč v posledních týdnech bojuje jen s nějakým virem, když v minulém měsíci vynechal utkání proti Aston Ville a Spartaku Moskva, nyní však testy ukázaly, že Drogba trpí malárií.

Důsledky se také projevily minulý týden v neděli, když Drogba nastoupil proti Liverpoolu jen na druhý poločas. Trenér Ancelotti pak sdělil, že Drogba nehrál od začátku utkání proto, že si v předvečer zápasu stěžoval na horečku. Jak již bylo výše řečeno, testy, které byly nyní na Drogbovi provedeny ukázaly, že se nejedná jen o nějaké nachlazení nebo obyčejný vir, ale že hráč má malárii.

Ancelotti to okomentoval slovy: „Včera večer jsme Drogbovi provedli testy, které prokázaly, že má malárii. Nevíme však, kde k tomu mohl přijít. Má už ji nějakou dobu, ale už je na ústupu. Doufám, že ve středu proti Fulhamu bude moci nastoupit.“

Jak již řekl Ancelotti, i přes chorobu, která Drogbu postihla a podle trenérových vlastních slov je již také na ústupu, by měl hráč do zítřejšího zápasu na Stamford Bridge proti Fulhamu nastoupit. Uvidí se však, zda na celý zápas, nebo jen na jeden poločas, jako proti Liverpoolu.“


15:24:30 - 09.11.10 - Petric32 - Mužstvo - 2490x