To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Preview: Chelsea vs. Wolverhampton

Po zápase Ligy Mistrů je tady opět anglická Premier League, ve které se v sobotním zápase 9. Kola utká domácí Chelsea proti Wolverhamptonu.


Blues jsou zatím v této sezoně na Stamford Bridge k nezastavení. Na domácím svatostánku odehráli v lize 4 utkání, ve kterých vstřelili 14 gólů!

Z posledních 15 zápasů hraných doma získali svěřenci Carla Ancelottiho hned ve 14 případech plný počet bodů.

Ani zítra nebudou chtít hráči Blues odejít jinak, než se třemi body v kapse. Tomuto nasvědčuje i faktická stránka z historie těchto utkání. Ke dnešnímu dni se totiž hráči Blues utkali s Vlky 4x, přičemž jim nasázeli 16 gólů.

Vše nasvědčuje tomu, že by to měl být více méně zápas tzv. „bez nervů“. Blues mají skvělou formu, byť již i z jejich strany došlo k jistým zaváháním. Naopak Wolverhampton letos pravděpodobně bude opět bojovat o to, aby se v Premier League aspoň udržel. Zatím se svěřenci Micka McCarthyho nacházejí v sestupovém pásmu, přesněji na 17. Pozici.

Vlkům se nepodařilo vyhrát kromě úvodního zápasu letošní sezony, žádný jiný. V posledních týdnech je to ještě černější. Z posledních 5 zápasů hned 4 prohráli.  Když se podíváme na jejich zápasy v Premier League hrané venku dojdeme k ještě černějším číslům. Ze 42 zápasů hraných venku vyhráli Wolves jen 4. Venku už 7x za sebou nevyhráli.

 

TÝMOVÉ NOVINKY

Chelsea

Frank Lampard ještě stále není po operaci připraven k zátěži, jakou ligový zápas přináší, a tak i zítra zůstane pouze na seznamu zraněných popř. uzdravujících se. Jeho stav po operaci kýly však vypadá dobře, což několikrát v rozhovorech potvrdili i činovníci týmu.

Naopak Didier Drogba bude připraven do zápasu zasáhnout hned od úvodního hvizdu. Didier chyběl v posledních dvou zápasech kvůli nemoci, dnes však již bude Carlu Ancelottimu v dispozici.

V útočné fázi tedy budeme mít hlavní pušky připraveny. V obraně opět bude chybět Alex, který stále absentuje kvůli poraněnému stehnu ze zápasu s Arsenalem.

Nicméně v obraně budeme mít kvalitu jako pokaždé. Vedle kapitána Terryho nastoupí Branislav Ivanovič a na pravé straně se objeví, poprvé v základu od loňského zranění, José Bosingwa.

Brazilec Ramires měl být na zítřejší klání připraven, poslední zprávy však poukazují na to, že jeho kotník ještě není úplně v pořádku, a tak do zápasu nezasáhne.

Wolverhampton

Vlkům bude chybět Michael Mancienne, který není zraněný, avšak při jeho přechodu právě k Vlkům ve smlouvě stálo, že proti mateřskému klubu nebude moci nastoupit.

Trenér Mick McCarthy se také bude muset obejít bez kapitána Karla Henryho a obránce Jodyho Craddocka, který bude chybět kvůli poraněné kyčli.

Do zápasu by už možná mohl zasáhnout Stephen Hunt, který se vrací po zranění nohy. Není však jisté jestli se objeví, natož, aby nastoupil od začátku zápasu.

 

PRAVDĚPODOBNÉ SESTAVY

Chelsea: Čech - Ferreira, Ivanovic, Terry, Cole - Zhirkov, Essien, Mikel - Anelka, Drogba, Malouda

Wolves: Hahnemann - Van Damme, Stearman, Berra, Foley - Jarvis, Edwards, Jones, Ward - Fletcher, Doyle

 

ZÁPASOVÉ MENU

Výkop: 23.10.2010, 16:00

Stadion: Stamford Bridge, Londýn

Rozhodčí: Lee Probert

Hráč ke sledování: Yuri Zhirkov

Tip: 4:0

Live: DigiSport, Naše stránka


20:46:00 - 22.10.10 - Petric32 - Mužstvo - 3114x