Report: Aston Villa 0:0 Chelsea

Chelsea dnes pouze remizovala s Aston Villou 0:0 ale i přesto vede tabulku Premier League. Jak se zápas líbil Vám? Napište do komentářů svůj názor.

Aston Villa 0:0 Chelsea
Branky: -
Villa Park, Diváků: 40 122

Aston Villa: Friedel - Beye, Collins, Dunne, Warnock - Ireland, Reo-Coker, Petrov (c) - Downing, Carew, A. Young.
Lavička: Guzan, Clark, Sidwell, Cuellar, Bannan, Lichaj, Delfouneso.

Chelsea: Čech - Ferreira, Ivanovič, Terry (c), A. Cole - Mikel, Essien, Ramires - Kakuta, Anelka, Malouda.
Lavička: Turnbull, Bruma, Bosingwa, Žirkov, McEachran, Mellis, Borini.
________________________________________________________________________________
Do zápasu nastoupili suvěreněji rozhodně hráči Aston Villy. Již ve 3. minutě se do šance dostal Ireland, jehož střela minula bránu jen díky vnější rotaci. O dvě minuty později mohl z úhlu udeřit Carew. Jeho střela sice mířila do brány, jenže v ten moment zasáhl Petr Čech.
Od 8. až do 38. minuty jsme mohli sledovat pouze dobýváni středu hřiště a spoustu soubojů, ale žádny náznak větší šance.Ten přišel právě až v oné 38. minutě, kdy se po zmatcích kolem pokutového území dostal do zakončení Ireland, ale Ivanovič se před něj na poslední chvíly položil a dělovku zblokoval. První poločas tedy skončil bezbrankovou remízou.

Druhý poločas začli aktivněji naši a tlačili se do spousty příležitostí. Největší měl v 77. minutě Ivanovič, ale jeho hlavička trefila pouze tyč.
Tyč byla nastřelena ještě dvakrát. Poprvé se o to postaral Clark a na druhé straně v 89. minutě Anelka.
Chelsea v závěrečných minutách Aston Villu tlačila, ale na chtěné tři body to nestačilo. Ba naopak, tři body mohli zůstat ve Villa Parku, to by ale musel Reo-Coker trefit při svém „nájezdu“ bránu Petra Čecha. Zápas tedy skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Autor: Bjail

20:23:11 - 16.10.10 - Kopr - Mužstvo - 3720x