Jak si vedli reprezentanti

Tady Vám přinášíme přehled hráčů, kteří včera večer absolvovali zápasy svých reprezentací v kvalifikaci o EURO 2012. Ne všichni však vyhráli, a byli tak spokojení, někteří ani nedohráli zápas.

Petr Čech
byl „divákem“ své reprezentace, když Češi vyhráli ve Valduzu proti Lichtenštějnsku 2:0 a na brankáře londýnské Chelsea byla po dobu 90 minut vyslána pouze jedna střela.

Branislav Ivanovič nastoupil za reprezentaci Srbska v kvalifikačním zápase o EURO 2012 v Janově proti Itálii. Zápas však nebyl dohrán. Byl ukončen již po 9 minutách, protože hostující fanoušci na hřiště házeli světlice a petardy.

Ashley Cole strávil na hřišti v zápase s Černou Horu většinu času, a přispěl tak k bezbrankové remíze 0:0. Nejprve se pokoušel po křidle prorazit obranu soupeře s pomocí Ashleyho Younga a poté pomáhal bývalému hráči Blues Shaunu Wright-Phillipsovi, v obou případech však bezvýsledně.

Yuri Zhirkov odehrál za Rusy celých 90 minut. Rusko v Makedonii vyhrálo díky brzkému gólu Alexandera Kerzhakova.

Florant Malouda pomohl Francouzské reprezentaci k výhře 2:0 v utkání nad Lucemburskem v Metách. V 63. minutě však byl vystřídán. O góly se postarali Benzema v prvním a Gourcuff ve druhém poločase.

V dřívějších hodinách se ještě hrály zápasy hráčů do 21 let.

Patrick van Aanholt pomohl Nizozemcům k výhře 2:0 v Ukrajině. Zápas se hrál v Kyjevu. Levý bek Chelsea odehrál také celých 90 minut a ve 3. minutě druhého poločasu uviděl žlutou kartu.

Jeffrey Bruma kvůli zranění do zápasu Nizozemské reprezentace nenastoupil.

Fabio Borini sledoval zápas Italů s Běloruskem pouze z lavičky. Italové první poločas vyhráli 2:0, v konečném zúčtování však byli lepší východoevropané, kteří dokázali zápas otočit, a vyhráli tak 3:2 gólem z nastaveného času.

21:19:04 - 13.10.10 - Petric32 - Reprezentace - 3193x