To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Vučinič pokukuje po Chelsea

Eso AS Řím a reprezentace Černé Hory Mirko Vučinič říká, že dostal chuť zakusit kouzlo Premier League, a za svého potenciálního zaměstnavatele by si rád vybral londýnskou Chelsea.


Hráč AS Řím se bude snažit zapůsobit na anglické top týmy v kvalifikačním zápase o EURO 2012 proti Anglii ve Wembley. Také přiznal, že je velkým fanouškem Stevena Gerrarda.

Sedmadvacetiletý Černohorčan je polichocen faktem, že se bude moci předvést ve Wembley a do zápasu dá opravdu všechno, aby na sebe upoutal pozornost.

„Jsem velmi potěšen, že je o mě v Premier League zájem, a vydám ze sebe v zápase proti Anglii opravdu všechno. Doufám, že se mi zápas povede, budu se snažit.“

„Premier League je jedna z nejlepších lig na světě a já chci hrát fotbal na té nejlepší úrovni. Premier League tohle umožňuje dokonale. Docela rád bych si zahrál v Chelsea. Je to skvělý klub.“

Vučinič také pochválil kapitána Blues Johna Terryho. „Je bezesporu jedním z nejlepších obránců na světě.“

Anglie je v kvalifikační skupině G zatím druhá právě za Černou Horou, která však má odehráno o jedno utkání navíc, když porazila Wales 1:0.

Fabio Capello má v posledních dnech větší marodku. Do zápasu s Černou Horou nezasáhnou John Terry (o kterém jsme vás, jakožto hráči Chelsea již informovali), Darren Bent a také Phil Jagielka.

Útočník Černé Hory Vučinič ví, že to bude těžký zápas, ale pokusí se ho přeci jen vyhrát.

„Nebude to lehké utkání, hrajeme přeci proti Albionu a to mluví samo za sebe. Nicméně bez boje se nevzdáme, a třeba získáme i nějaký bod.“


16:54:02 - 12.10.10 - Petric32 - Mužstvo - 3018x