To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

DOMA A VENKU: Henrique Hilário

Další zápas je ještě daleko, hodně hráčů je na reprezentačních srazích, ale Hilário zůstal v Combhamu, a tak se dnes právě on stal „obětí“ už klasického tématu HOME AND AWAY neboli DOMA A VENKU.


I přesto, že čas mu nyní určitě neutíká zrovna rychle, zachoval si zdravého ducha a smysl pro humor…

DOMA

Jak pro Vás věci v Cobhamu fungují?

Sedím v křesle, po pravici mám Julii Roberts, a vlevo sedí Robert De Niro. De Niro je dobrý chlap. Ne teď vážně, po pravici sedí Petr Čech a vlevo je Paulo Ferreira. Takže je to docela dobré, Petr hodně rád mluví, dá se s ním mluvit o hodně věcech.

 

Který z vašich spoluhráčů na Vás udělal o víkendu dojem?

Určitě Ramires. Bylo to poprvé, co hrál v důležitém zápase. Nikdy není snadné i pro velké hráče přijít do takového týmu, jakým je Chelsea a hrát hned úžasný fotbal. Vím, že hraje za Brazílii, ale tam je jiná kultura a mentalita. V zápase proti Arsenalu si vedl velice dobře, a také díky němu jsme získali toto důležité vítězství.

 

Jaké věci Vás zaujaly během zápasů na Stamford Bridge?

Kromě fotbalu? Někdy vaši pozornost upoutají fanoušci, někdy se na obrazovce zase objeví výsledky dalších utkání, takže víte, jak soupeři hrají. Je to důležité vědět. Ale většinu času se samozřejmě soustředím na hru.

 

Jaké je vaše nejpamátnější kázání, které jste zažil o poločase?

Ach můj bože, těch bylo. Několik jich bylo, ale ne zas tak moc, jak jsem prvně reagoval. Ale nemůžu si vybrat jedno. Někdy je opravdu důležité, aby trenér byl o poločase přísný, tvrdý a nezdvořilý. Je to dobrá příležitost, jak tým nabudit a když se nedaří, něco změnit.

 

 Co pro Vás znamená domov?

Myslím, že to je moje místo, kam patřím. Moje Rodina. Určitě.

 

VENKU

Které další sporty sledujete v televizi?

Nemám mnoho času, abych sledoval televizi. A taky se radši hýbu, ale někdy ji na chvíli zapnu a to se většinou kromě fotbalu samozřejmě, dívám na tenis.

 

Co jiného děláte ve volném čase?

Rád si v Cobhamu zahraju stolní tenis. Kdo je tam z nás nejlepší? No je tam málo dobrých hráčů, abych řekl pravdu. Určitě Petr Čech, taky Yuri Zhirkov nehraje špatně. Teďka jsem nějakou dobu nehrál, ale předtím byli opravdu těžcí soupeři, možná že nyní jsou ještě lepší.

 

Viděl jste někdy takový odpor jako v posledním zápase?

Myslíte od Arsenalu? Ne.

 

Máte nějaké slavné přátele?

Myslíte celebrity? Ne, ne, to ne.

 

Jaké je vaše oblíbené místo, kam jdete, když potřebujete tady od toho všeho „vypnout“?

Když bych měl čas, letěl by do Karibiku. Když ne, šel bych do klubu, u nás na Stamford Bridge. Je to pěkné místo, baví mě to tam, je to energické.


21:09:36 - 11.10.10 - Petric32 - Rubriky - 2651x