To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Anelka: Drogba se vrací

Útočník Chelsea Nicolas Anelka sdělil, že Didier Drogba v zápase s Arsenalem převezme úlohu střelce, a podpořil ho ke skórování do sítě Gunners.


Svěřenci Carla Ancelottiho mohou v neděli na Stamford Bridge odskočit městskému rivalu na 7 bodů, takže určitě nic neponechají náhodě.

Chelsea v poslední době umí na Arsenal velice dobře zahrát, vytvořila si nový rekord, a zvláště to proti „Kanonýrům“ jde Didieru Drogbovi, o jehož statistice proti nim jsme již psali v jednom z předcházejících článků.

Hráč Pobřeží Slonoviny se tedy vrací a doufejme, že bude opět skórovat. Frank Lampard však stále zůstává mimo, jelikož ještě není zcela fit po operaci.

„Když nehraje Frank ani Didier, střílení gólů je na mě,“ zopakoval Nicloas to, co již řekl před nedávnem. „Ale když Didier hraje, jako tomu bude zítra, pak je střílení gólů především jeho prioritou, já jsem pouze zaskakoval.“

Drogba v pouhých 10 zápasech proti Kanonýrům vstřelil úctyhodných 12 gólů a doufejme, že se mu povede skórovat i v tomto klání.

Arséne Wenger bude mít na tento zápas velice početnou marodku. Cesc Fabregas bude chybět kvůli zranění podkolenní šlachy, Manuel Almunia (loket), Kieran Gibbs, Thomas Vermaelen (achilovka), Nicklas Bendtner (třísla), Aaron Ramsey (noha), Theo Wallcot a Robin van Persie (kotník). O tom jsme Vás však již informovali.

Bývalý hráč Arsenalu Anelka se domnívá, že Didier bude na místě středního útočníka nejlepší a také mu přeje úspěchy.

 

Arsenal, aneb Didiho oblíbený soupeř

„Didier bude dělat to stejné, jako v předcházejících utkáních proti Arsenalu. Bude se snažit co nejvíce skórovat. Myslím, že se mu proti nim dobře hraje, a také logicky i rád skóruje do jejich sítě. Chcete-li proti velkým týmům skórovat, je vždy dobré mít takový „tank“, jakým Drogba je. Doufám, že zítra bude hrát stejné partie jako dříve proti tomuto soupeři.“

Kapitán Chelsea John Terry již netrpělivě vyhlíží tento zápas, aby se pokusil napravit si chuť z posledního ligového utkání, kdy jsme podlehli Manchesteru City.

Hráči také očekávají, že i když má Arsenal vysokou marodku, kromě obrany také hlavně v útoku, nebudou o nic slabší. Mají v útoku dobrou náhradu v podobě Maročana Marouana Chamakha, který přišel na Emirates Stadium v létě z francouzského Bordeaux.

„Několikrát jsme proti Bordeaux hráli a on byl opravdu impozantní,“ poznamenal na Chamakhovu adresu Terry. „Nejsem překvapen, že ho hned zapojili do hry. Je to také logické, stál je nemalé peníze, je docela mladý a hodně talentovaný. Navíc Wenger dává mladším hráčům hodně prostoru. Do budoucna bude pro soupeře Arsenalu velkým ohrožením,“ předpovídá Terry.


20:22:34 - 02.10.10 - Petric32 - Chelseafc.cz - 2844x