To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Drogba je připraven na zápas

Naše eso Didi bude připraven na zápas proti Gunners, bude to už jeho několikátý zápas proti Arsenalu.
Pro Blues to bude největší zápas v této sezóně. Bývalý hráč Marseille Drogba řekl, že si zápas proti Arsenalu velice vychutná. „Miluju hrát velké hry a jsem velice šťastný, že si zahraju proti Arsenalu,“ řekl útočník Pobřeží Slonoviny, Drogba, pro Sky Sports News.

„Vždycky říkám, že Arsenal je jeden z mých oblíbených týmů. Když jsem hrál ve Francii, Arsenal byl pro nás příkladem. Hrálo tam mnoho francozkých hráčů. Skoro každý kdo odešel z naší ligy, chtěl jít hrát do Anglie do Arsenalu. Takže hrát proti nim pro mě znamená hodně.“

Jak Arsenal, tak i Chelsea v minulém týdnu prohráli svůj první zápas. Chelsea prohrála s Man City a Arsenal proti West Bromu.

Víceméně, oba týmy vyhrály zápasy v Lize Mistrů, a oba vedou svojí tabulku. Drogba zdůraznil význam střetnutí proti Arsenalu. A že Chelsea musí vyhrát „Nemyslím si, že můžeme ztratit další 3 body a to zejména proti Arsenalu,“ zdůrazňoval Drogba.

„Lidé musejí vědět, že každý zápas nemůžeme vyhrát, že budou přicházet i prohry a remízy. Ale znovu opakuji, že výhra je lepší.“

Drogba byl v minulém zápase stažen již v 75. minutě a to když Chelsea prohrávala 1-0.

No Droga prý rozhodnutí Ancelottiho chápe. „Byl jsem překvapen, že mě Carletto stáhl tak brzo a navíc při takovém stavu. Ale Carlo asi věděl co dělá, asi k tomu měl důvody,“ zakončil.

Autor: Kobka

17:16:54 - 30.09.10 - drogbinho - Mužstvo - 2184x