Drogba: „Mohli sme dať viac gólov.“

Útočník Chelsea, Didier Drogba je veľmi potešený so skvelým vstupom svojho tímu do novej sezóny. Väčšiu radosť mu ale robia výkony spoluhráčov a samotné výsledky.

Napriek tomu, že si Chelsea vytvárala veľa gólových akcií v druhom polčase, skóre zápasu zostalo nemenné od prvého polčasu jednoznačne v prospech domáceho tímu 4-0. Góly si na svoje konto pripísali Salomon Kalou, dvakrát Florent Malouda a Didier Drogba. Práve Drogba verí, že jeho tím mohol vsietiť viac gólov.

S absenciou kapitána Johna Terryho a vice-kapitána Franka Lamparda, ktorý sa zotavuje so zranenia, si navliekol na ruku práve „slon“ Drogba. Ako sám hovorí, bolo pre neho cťou byť kapitánom týmu.

"Byť kapitánom bola pre mňa česť. Aj keď len na jeden deň."

Som v tíme už šesť rokov a je to niečo úžasné. Vždy je ale lepšie mať Terryho a Lamparda po bohu na ihrisku. Chcem, aby sa už čo najskôr vrátili.“, ukončil Drogba.

„Výsledok je fantastický, myslím si, že sme sa zlepšili a strieľame toľko gólov koľko dokážeme. Dali sme 4 v prvom polčase a myslím si, že v druhom sme mali aspoň 7 šancí. Na ihrisku trošku viazlo spojenie medzi hráčmi a tiež pohyb hráča na gólovú prihrávku, takže toto budeme určite zlepšovať i napriek tomu, že sme dnes dosiahli skvelý výsledok.“

"Byť kapitánom pre mňa bola česť. Aj keď len na jeden deň."

10:28:56 - 20.09.10 - 24bauer - Chelseafc.cz - 3330x