To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hodnocení hráčů

Naše stará rubrika je zpět.Opět je zde hodnocení hráčů.
Petr Čech: 6,5 – V prvním poločase byl tento český reprezentant téměř bez práce, proto nepředvedl žádné extra zákroky. V druhé půli byl zaměstnáván častěji, ale pokud udělal sebemenší chybu, zastoupila ho dobře hrající obrana.

Paulo Ferreira: 6,5 – V obraně neudělal žádnou fatální hrubku, možná mohl více útočit. Průměrný výkon, na jaký jsme u Paula zvyklí.

Alex: 7 – Společně s Terrym hrají výborně. Ve vzduchu je téměř bezkonkurenční, na svou výšku technicky vybaven solidně. Alex dnes může být sám se sebou spokojený.

John Terry: 8 – Dnes se společně s celou obranou podílel na tom, že jsme i potřetí v sezoně udrželi čisté konto. Svůj výkon korunoval skvělou přihrávkou, ze které skóroval Malouda.

Ashley Cole: 6,5 – V dnešním zápase mu asi chybělo štěstí. Nedá se upřít jeho snaha útočit, měl několik šancí, bohužel nedokázal ani jednu proměnit.

Michael Essien: 9 – Předvedl jeden z nejlepších dnešních výkonů. Jeho bojovnost znemožňovala soupeři pořádně rozehrát, naopak on sám rozehrával plno slibných akci. Sám se také několikrát dostal do zakončení, dobrou šanci měl po rohu Maloudy, kdy hlavičkoval těsně nad. Bizon je zpátky a jeho forma stoupá každým dnem.

John Obi Mikel: 7 – Předvedl dobrý výkon. Ač ho nebylo tolik vidět, naběhal toho dnes strašně moc a týmu byl velmi prospěšný. Pomáhal obraně a s společně s Essienem rozehrával hodně akcí.

Frank Lampard: 6,5 – Dnes to nebylo ono. Ze začátku zápasu hrál výborně, v 10. minutě vyzval Maloudu skvělou přihrávkou, po které sudí nařídil penaltu. Sám Frankie se k ní postavil, bohužel nedal. Proto mu asi spadlo sebevědomí, v první půli nehrál dobře. Ve druhém poločase se to přece jen zlepšilo, ale výkonům, na které jsme zvyklí, se to bohužel nepřiblížilo.

Nicolas Anelka: 7 – Přirovnal bych ho k Mikelovi. Hrál velmi obětavého útočníka, stahoval se a chodil si pro míče do středu hřiště, aby mohl rozehrávat. Předvedl několik milimetrových centrů, po kterých se naši útočníci dostali do šancí. Pro tým je Nicolas velmi důležitý a předvedl to i v dnešním zápase.

Didier Drogba: 7 – Dobrý výkon. Snažil se, hodně útočil, střílet a vymýšlet finální přihrávky. Svůj výkon korunoval svým 4. letošním gólem, kdy nekompromisně proměnil pokutový kop.

Florent Malouda: 9,5 – HRÁČ ZÁPASU. Jeho častá střelba, dobře kopnuté rohy a přesné přihrávky zničily soupeře. Vybojoval penaltu, sám dal už 4. gól ze tří zápasů PL. Je vidět, že Florent navazuje na výkony z konce minulé sezony a soupeři z něho musí mít pořádný respekt. Salomon Kalou: 5 – Nehrál od začátku, proto neměl mnoho času ukázat své kvality.

Daniel Sturridge: 4 – Přišel ještě později než Kalou, proto se neblýskl žádnou akcí.

Ramires –nehodnocen. Hrál velmi krátkou dobu, ani zdaleka nemohl předvést to, co jiní útočníci. Má ale velký potenciál a pro Chelsea bude jednou hodně důležitým hráčem.

Autor: chelsea115

19:16:24 - 28.08.10 - drogbinho - Hodnocení - 3733x