From [name]:
  HTML email

Report: Chelsea 2:0 Stoke

Chelsea dokázala i potřetí v řadě zvítězit. Tentokrát obrala o body Stoke.
Chelsea svého soupeře sice nepřeválcovala jako v prvních dvou kolech, ale dokázala z velkého tlaku vytěžit alespoň dva góly a tím pádem získat tři body.

Chelsea pojala svoji roli favorita podle svého. Hned v 11. minutě mohl skóre po faulu na Maloudu otevřít z penalty F. Lampard, ale gólman Stoke vystihl směr kopu. Ve 32. Minutě se vydal na výlet J. Terry, který vyslal nádhernou kolmici na Maloudu, a ten již s překonáním gólmana neměl problém. Hned minutu na to mohl zvýšit na 2:0 A. Cole, bohužel napálil jen břevno. Chelsea celý zbytek poločasu kombinovala na polovině hostujícího týmu a nedala Stoke prakticky žádnou šanci ohrozit Čechovu bránu.

Druhý poločas začal skoro stejně, jako skončil ten první. Do vetší šance se ale ani jeden tým ne a ne dostat. Whelan v 67. minutě vypálil a jeho rána orazítkovala tyč. Hru pak dále kontrolovala Chelsea a zaslouženě přišla odměna. V 77´ se Anelka vydal za centrem Drogby a byl faulován hostujícím gólmanem v pokutovém území. Drogba na rozdíl od Lamparda svoji penaltu proměnil. Vetší šanci pak měl už jen Kalou, který se nedokázal prosadit přes Sorensena. Chelsea tak v domácím zápase se Stoke vyhrála a vede ligovou tabulku s devíti body.

Základní sestava: Čech, Fereira-Alex-Terry-Cole, Essien-Obi Mikel-Lampard, Anelka-Drogba- Malouda
ŽK: Whitehead, Etheringhton
Góly: Malouda 32´, Drogba 78´

18:53:29 - 28.08.10 - bjail - Mužstvo - 3857x