To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mancienne pravděpodobně opět na hostování

Podle posledních zpráv dosáhl obránce Chelsea Michael Mancienne další dohodu na roční hostování ve Wolverhamptonu.


Chelsea původně chtěla obránce prodat, ale Wolves se nelíbila cena, kterou Blues požadovali. Ta se měla pohybovat okolo 5 milionů liber, jenže Vlci nabízeli o 2 miliony méně.

I sám hráč v minulosti přiznal, že by chtěl odejít natrvalo, protože v Chelsea pro něj neexistuje žádná budoucnost. To dokazuje i to, že za 5 let odehrál jen 6 utkání v dresu Blues.  Jenže plat ve výši 25 000 liber, který pobírá v Chelsea, odradil i Newcastle, který o něj také jevil zájem.

Po odchodu Ricarda Carvalha by se mohlo zdát, že má Mancienne větší šanci na pravidelnou hru v Chelsea, ale nakonec to vypadá tak, že tím kdo by měl nahradit Carvalha bude holandský 18-letý obránce Jeffrey Bruma, který nedávno zaznamenal debut v seniorské reprezentaci a dostal tak přednost před Manciennem.

Ve Wolverhamptonu strávil 22-letý anglický obránce minulé dvě sezony. V sezoně 2008/09 jim pomohl k postupu do Premier League a v minulé sezoně zase k 15 místu, které jim zaručilo udržení se v PL. Nyní by se tam měl vrátit znovu a opět jen na hostování.


13:01:20 - 25.08.10 - Deamon1 - Mužstvo - 2187x