To [name]:
From [name]:
  HTML email

Report: Chelsea 6:0 West Bromwich Albion

Chelsea dokázala vyhrát 6:0 a velice dobře vstoupila do nové sezóny Premier League!. Jak se zápas líbil Vám?, napište do komentářů svůj názor.

14.8. 2010, 18:30 • Stamford Bridge • Premier League • 6:0 • Preview

Chelsea 6:0 West Bromwich Albion

Branky: Florent Malouda (6') (90'), Didier Drogba (45') (55') (68'), Frank Lampard (68')

Soupisky:
Chelsea: Čech - Ferreira, Alex, Terry (c), A. Cole - Mikel, Essien, Lampard - Anelka, Drogba, Malouda. Lavička: Hilário, Ivanovič, van Aanholt, Žirkov, Benayoun, Kalou, Sturridge.
West Bromwich Albion: Carson (c) - Jara, Tamas, Ibanez, Čech - Mulumbu, Brunt - Morrison, Dorrans, Thomas - Bednář. Lavička: Myhill, Reid, Shorey, Olsson, Cox, Barnes, Miller.
Hráč zápasu podle Chelseafc.cz: Didier Drogba

Rozhodčí: ? • Počet diváků: ?

Chelsea vstoupila do zápasu aktivně a to se jí vyplatilo. V 6. minutě zahrával po faulu na Maloudu Didier Drogba přímý kop. Drogbovu dělovku sice Carson vyrazil, jenže na dorážejícího Maloudu už ani on nestačil. V prvním poločase West Bromwich výborně bránil, a bránil tak Chelsea ke vstřelení druhé branky. Poločas se dohrával v poklidném tempu a kromě pár ne příliš přesných střel se nic vážnějšího nedělo. Až v závěru poločasu Didier Drogba zahrával po faulu na Essiena přímý kop a ze střední vzdálenosti se překrásně trefil dolů k tyči. První poločas teda skončil 2:0 pro Chelsea.

Do 2. poločasu vkročili lépe hráči West Bromwiche, kteří byly od začátku velmi aktivní. Dorrans se dokázal dostat do několika slušných šancí, ale ani jedna neskončila gólem. Šance West Bromwiche utnul v 55. minutě Didier Drogba, který po hlavičce Terryho našel odražený míč nejrychleji a uklidil ho do růžku Carsonovy brány a zvýšil již na 3:0 pro Chelsea. The Blues to ovšem stále nestačilo a v 63. minutě se po nádherné přihrávce Maloudy trefil F. Lampard a Carsonovi nedal žádnou šanci. Chelsea tlačila na soupeřovu branku i dále a v 68. minutě se již po 3. prosadil Drogba a zkompletoval hattrick. Zkusil vypálit z hranice šestnáctky a jeho střelu ukázkově tečoval jeden z obránců Wesr Bromwiche. Obránci West Bromwiche se nadále chovali jakokdyby v Premier League neměli co dělat. Chelsea předváděla výbornou nátlakovou hru a zatlačila soupeře na jeho polovinu. V 86. Minutě měl ještě velmi pěknou šanci, ovšem Alex parádně hlavou vytěsnil na roh a většina střel již poté mířila pouze mimo tři tyče. V 90. minutě ještě Malouda po průniku mezi obránci udělal kličku a pravačkou poslal od tyče míč do prázdné brány, a upravil tak konečné skóre na 6:0.

Chelsea tedy po pokažené přípravě zvládla první ligové utkání a zvítězila 6:0. Díky tomuto skóre zůstane minimálně do zítřka v čele tabulky, zatímco West Bromwich se se skórem 0:6 přesouvá na sestupové příčky.

20:24:00 - 14.08.10 - Kopr - Mužstvo - 4854x