To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Wilkins očekává, že Manchester City budou mít problémy

Podle asistenta trenéra Raye Wilkinse bude mít Mancini problém se sehráním týmu.


Manchester City letos v létě znovu výrazně pozměnil složení hráčského kádru. Z týmu odešlo pár výborných hráčů. Naopak si italský manažer přivedl několik hvězd. Do zálohy David Silva a Yaya Toure. Do obrany zase Jerome Boateng a Aleksandar Kolarov. Dohromady již utratili téměř 90 milionů liber.

Nyní se dá očekávat, že vedení i fanoušci Eastlands budou očekávat zapojení City do boje o titul a budou tak bojovat s takovými týmy jako je Chelsea, Manchester United i Arsenal.

Wilkins se však domnívá, že hlavním problémem pro Manciniho bude to, že mnoho hráčů co má k dispozici spolu nikdy nehráli a nebudou tak sehraní. To by mohlo také znamenat, že ze začátku nebudou stačit na přední kluby Premier League. Až po seskupení hráčů podle něj můžou pomýšlet na titul.

“Za hráče utratili veliké peníze, ale mají hodně bohaté majitele, takže si to mohou dovolit. Ale nikdy není snadné, když se sejde tolik nových hráčů. Je to velmi hezké a příjemné, když tým nakoupí hvězdy, ale to ještě není vše.“

“Fotbal je kolektivní sport a pro Manciniho tak nebude lehké, aby je dal všechny najednou dohromady. Je to velice těžká práce, ale Roberto už s něčím podobným zkušenosti má z Itálie. Takže to zvládne i nyní.“usoudil Wilkins.

“Největším soupeřem v boji o titul bude největší soupeř pro náš klub. Nicméně jsou tu další 3 kluby. Jedním z nich je právě City.“

Ramires se také vyjádřil na adresu Ramirese:“Přestup ještě nebyl uzavřen, ale byli bychom rádi, kdyby se tak stalo do příštího víkendu.“uzavřel Wilkins svůj rozhovor.


01:03:47 - 09.08.10 - Deamon1 - Mužstvo - 2471x