Reportáž: HSV 2:1 Chelsea

Chelsea potřetí za sebou v přípravě prohrála. Tentokrát s Hamburgem SV 1:2
Zápas byl ze začátku velmi vyrovnaný a kombinovalo se převážně na polovině hřiště. Kromě dělovky Anelky, která těsně minula bránu a nebezpečného pokusu Lamparda, který zlikvidoval domácí gólman, se Chelsea trápila. Až ve 24. minutě se po obrovské chybě jednoho z obránců HSV dostal k míči Essien , který se řítil osamocený na bránu, naznačil střelu a poté přihrál F.Lampardovi, který uklidil míč do prázdné branky. Zbytek prvního poločasu se hra přelévala ze strany na stranu, ovšem, kromě hlavičky hráčů HSV z rohu, která skončila nad bránou, se k žádné vážnější situaci již ani jeden z týmu nedopracoval.

Druhá půle začala v rychlejším tempu a Chelsea si hned na začátku vytvořila několik velmi slušných šancí. Ve 49. minutě Anelka poslal míč do sítě, ale byl odpískán ofsajd a gól byl neplatný. Po většinu jsme Hamburg tlačili k jeho bráně. V 66. minutě hráči HSV zahrávali rohový kop a hráči The Blues si mohli oddechnout, že míč těsně minul bránu. V 71. minutě ovšem přišel zvrat a Hambrug vyrovnal po chybě Zhirkova, který chtěl zahrát malou domů, ale pro míč si doběhl  Petrič , ten si vyskočil na hlavičku a přes sklánějícího se Turnbulla míč poslal do brány. Domácí byly od vyrovnávacího gólu jednoznačně aktivnější a Chelsea vyráběla mnoho chyb. V 87. Minutě bohužel přišlo další velké zaváhání a Hamburg SV se dostal do vedení 2:1, které do konce zápasu udržel a Chelsea tím pádem prohrála 3. zápas v řadě. Doufejme že se tahle šňůra v příštím zápase přetrhne.

_____________________________________________________________________________________

ŽK: J.Terry (42.min)

Sestava: Turnbull, P. Ferreira - B. Ivanovič - J. Terry -A. Cole, M. Essien -F. Lampard -F. Malouda -J. O. Mikel, N. Anelka -S. Kalou

Autor: Bjail

20:08:06 - 04.08.10 - drogbinho - Mužstvo - 3768x