To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Carlo: Cole chtěl hodně peněz

Mnozí fanoušci Joa Cola milovali, no hráč se jakoby klubu obrátil zády. Chtěl hodně peněz, klub mu nevyhověl a opustil nás. Dnes to potvrdil i Carlo Ancelotti.
Budoucnost Joa byla předmětem různých spekulací během celé sezóny 2009/2010. Spekulovalo se o tom, že Cole chce hodně peněz, které mu klub není ochoten dát. Mnozí fanoušci tomu nevěřili, snad by Joe neopustil klub, který tak miloval, jen kvůli penězům. Dnes se ale potvrdilo to, co nechtěl slyšet žádný správný fanoušek tohoto hráče a vůbec Chelsea. Joe Cole odešel kvůli penězům.

Carlo Ancelotti připouští, že je z odchodu hráče zklamaný, ale on nemá s jeho odchodem nic společného. „Byl to finanční problém. Byl to problém mezi klubem a hráčem. Hovořili jsme o tom, ale protože to byl problém s penězi, mě se to netýkalo. Je těžké udržet hráče celou dobu v jednom týmu. Myslím, že Joe Cole, tak jako i Ballack a Belletti odvedli na Stamford Bridge fantastickou práci. Chtěl bych se jim poděkovat, ale teď je čas na změnu,“ říká překvapivě Ital.

I v nové sezoně bude cílem samozřejmě zvítězit v Lize mistrů. „Naším cílem je uspět v Lize mistrů. V minulé sezóně jsme vypadli příliš brzy, ale není jednoduché být konkurenceschopný v každé soutěži,“ zakončil.

12:58:51 - 19.07.10 - Haman - Mužstvo - 3303x