To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Opět kousek bulváru

Dnes se opět podíváme do zákulisí bulváru. Nejnovější se ve spojení s Chelsea vzpomínají jména jako Annan či Bruno Alves.
Annan spojován s top kluby
Ghanský záložník Anthony Annan je spojován s přestupem do Premier League. Vedle United a Chelsea se ale zmiňuje i francouzský Lyon.
23-letý záložník zejména upoutal svými výkony na letním šampionátu v Africe. Je přirovnáván k Makélélému a to už je co říct. Claude zaznamenal na Stamford Bridge skutečně skvělé období.
Hráč připouští, že je zájmem tří klubů potěšen, ale blíže se k budoucnosti nevyjádřil. „S přestupem jsem spojován každé léto, ale většinou jsou to jen dohady. Je dobré slyšet o zájmu Chelsea, United či Lyonu, ale zatím není nic oficiálně. Je to skutečně lichotivé, no já mám s Rosenborgem  smlouvu do prosince 2011, takže počkáme a uvidíme.“

Náhrada za Carvalha? Bruno Alves
Ze Stamford Bridge se chystá toto léto odejít i Ricardo Carvalho. Zamířit by měl do Interu Milán a díru po něm by měl vyplnit portugalský obránce Bruno Alves. Hvězda FC Porto už prohlásila, že se chystá odejít a zůstává zřejmě jen otázkou času, kdy Portugalec odejde z Portugalska pryč.
Vážný zájem o hráče má podle The Daily Telegraph londýnská Chelsea, která neváhá vysolit za hráče 15 000 000 liber.

14:55:19 - 10.07.10 - Haman - Mužstvo - 3090x