To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mikel: Vše je v pořádku

John Obi Mikel je šťastný, že se po zranění mohl vrátit zpět na trávník. Do míče si totiž nekopol od konce minulé sezóny a nezúčastnil se ani na MS 2010 v JAR.
Problémy s kotníkem a kolenem vyřadily nigerijského hráče v dubnu ze hry. Nezúčastnil se tak posledních zápasů Premier League a ani finále FA Cupu. Z MS se musel vrátit ještě před prvním zápasem. Od té doby probíhala jeho rehabilitace a dnes už může s potěšením oznámit, že problémy, které si vyžadovaly menší chirurgický zákrok, jsou za ním. „Bylo to opravdu frustrující, ale na druhé straně jsem byl rád, že jsme vyhráli double. Vrátil jsem se z Afriky, tady jsem se zotavoval a ujistil jsem se, že jsem připraven na start do nové sezóny. Jsem plně zapojen do tréninků. Tréninky se mi líbí, počasí bylo fantastické a všichni tvrdě pracujeme. Těším se na zbytek týmu a doufám, že zažijeme další dobrou sezónu,“ říká Mikel.

V podobném postavení je i jeho kolega Essien, který je ale mimo hru už od prosince. I on by měl už ale začít naplno trénovat. Na otázku, zda to je pro něj větší konkurence, Mikel odpověděl: „Já nevím. Tvrdě pracuji a to bez ohledu na rozhodnutí trenéra. Je velmi dobré mít Essiena zpět v týmu. On byl mimo delší dobu a doufám, že budeme moci hrát ve středu spolu. Bylo by to skvělé,“ zakončil.

Ještě se jen uvidí, zda budou připraveni na přátelský zápas, který odehrajeme 17. července s Crystal Palace.

13:00:33 - 10.07.10 - Haman - Mužstvo - 2536x