To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Přestupové spekulace

Anglické bulvární deníky dnes opět nepřekvapily a nouze o bulvární informace samozřejmě nebyla. My Vám přinášíme ty nejzajímavější.
City chystají peníze na Drogbu
Podle The Sun je zde opětovný zájem Manchestru City o afrického útočníka Didiera Drogbu. Na jeho nákup si bohatý majitelé údajně chystají 20 000 000 liber. Manažer Roberto Mancini je údajně velkým fanouškem hvězdy ze Stamford Bridge a doufá, že ho už brzy uvidí na City of Manchester Stadium. 
Drogba získal v minulé sezóně Premier League Zlatou kopačku, když nastřílel 29 gólů a nemalým přičiněním tak dopomohl svému týmu k vítězství v anglické lize.
Útočník Pobřeží slonoviny by měl podepsat tříletou smlouvu v hodnotě 18 000 000 liber. v Londýně má 32-letý "veterán" smlouvu platnou ještě na dva roky.

Co s Torresem?
Fernando Torres a Chelsea. Právě to je nejhlavnější téma posledních dnů. Vedení londýnského klubu má připravených 30 000 000 liber na zisk tohoto Španěla, který je ale momentálně v Africe, kde dokráčal se svým týmem úspěšně až do finále. Podle deníku The Daily Star odcestoval Roman Abramovič do Jižní Afriky, kde se plánuje zúčastnit finále MS. Byl přítomen i na semifinále mezi Německem a Španělskem.
Hlavní náplní mise majitele Chelsea  je ale přesvědčit Torrese, aby přestoupil do Chelsea. Rus se odhodlal k tomuto kroku i přes to, že sám hráč prohlásil, že bude svou budoucnost řešit až po skončení turnaje.

A co tak Van Der Wiel?
The Sun dnes přišel i se zprávou, že se Chelsea chystá vyfouknout Bayernu přestup nizozemského obránce Gregoryho van der Wiela. Německý mistr se už údajně dohodl s Ajaxem na dostupném ve výši 14 000 000 liber a vedení bavorského klubu doufá v dokončení transakce ještě před finále MS. Hráč ale prohlásil, že bude s vedením Mníchovčanú jednat až po skončení šampionátu.
Do hry se nejnovější ale údajně vložila i Chelsea, která plánuje převýšit nabídku Bayernu.

14:39:03 - 09.07.10 - Haman - Mužstvo - 3761x