To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ancelotti věří Španělům

Po sedmi týdnech jsou naši hráči opět v akci na tréninku. Z dovolené se vrátil i Carlo Ancelotti, který tipuje na vítěze dnešního semifinále Španělsko.
Během MS 2010 jsme zaznamenali odchody tří hráčů a příchod Yossiho Benayouna. Všechno se to odehrálo v pozadí letního šampionátu. Carlo Ancelotti si stihl užít dovolenou v Itálii i v USA. Během toho ale samozřejmě sledovat MS v JAR a turnaj označuje za neobyčejný. „Šel jsem na dovolenou a sledoval jsem MS ve fotbale, nic zvláštního. Potřeboval jsem vypnout, mobilní telefon jsem měl ale kvůli kontaktu s klubem zapnutý. Potřeboval jsem se odreagovat, chtěl jsem pít, jíst, užívat si pláž, slunce, normální věci. Světový šampionát jsem sledoval, viděl jsem každý zápas, ale tyto MS mi připadají velmi neobyčejné, protože mnoho kvalitních týmů velmi brzy skončilo,“ říká Ital.

Dnes je na programu druhý semifinále MS mezi Německem a Španělskem. Koho tipuje Carlo na vítěze? „Myslím, že Španělsko vyhraje. Mají větší kvalitu, velmi dobrý tým a mnoho hráčů, kteří mohou něco změnit. Je to ale divné. Německo je jako tým zatím nejlepší. Tipovat vítěze tohoto zápasu proto není vůbec snadné,“ zakončil Carletto.

11:10:48 - 07.07.10 - Haman - Mužstvo - 2192x