To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

MS 2010: Speciál

Tak jako naše rubrika se i MS 2010 v JAR chýlí ke konci a dnes je a programu první semifinálový zápas. My Vám přinášíme zvláštní vydání článku o MS a hlavně diskusi.
Mezi čtyři nejlepší týmy se v Jihoafrické republice probojovaly Nizozemsko, Uruguay, Německo a Španělsko. V dnešním zápase se proti sobě postaví Nizozemsko s Uruguaye. Pojďme si tedy říci o těchto dvou týmech něco blíže.

Nizozemsko patří již tradičně mezi favorita turnaje a určitě se čekalo s tím, že postoupí alespoň do semifinále. Cestu ze skupiny měli Holanďané úplně skvělou, vždyť neztratili ani bod, pak postupně přešly přes Slovensko, které zdolali 2:1 a následně vyhráli stejným výsledkem i proti Brazílii. Byla to senzace, Oranjes dokázali otočit výsledek s 0:1 na 2:1 a udrželi si to až do konce zápasu. Mohli se tak těšit na svého semifinálového soupeře, kterým se stal Uruguay.

Uruguay se dostal do semifinále doslova náhodou. Čtvrtfinálový zápas s Ghanou byl doslova peklem. Bylo totiž 1:1, úplný konec prodloužení, no Ghana měla šanci rozhodnout, rozhodčí jim před úplným koncem prodloužení poskytl pokutový kop. K tomu se postavil Gyan a senzačně nastřelil břevno. Následovaly tedy penalty, v nichž se již rozhodnout muselo. V těch už ale dominoval brankář Muslera respektive hrozně kopnutí penalty hráčů Ghany. Uruguay vyhrál penalty 4:2 a těšil se tak z velkého úspěchu.

Dnes to bude určitě opět velký boj a věřme, že nás hráči obou celků nezklamou. Jak ale tipujete výsledek dnešního zápasu Vy? A proč? Máte jedinečnou možnost se vyjádřit do komentářů, proto neváhejte a napište.

12:35:00 - 06.07.10 - Haman - Chelseafc.cz - 2896x