To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Joe Cole promluvil

Vedení Chelsea na počátku tohoto měsíce oznámilo, že Joe Cole v Chelsea dne 1.7.2010 končí. Angličan se k tomu dlouho nevyjadřoval a poprvé promluvil až nyní.
Anglie se po včerejším hrozném zápase s Německem s Afrikou loučí. Přichází tak čas na vyřešení budoucnosti a mezi ty hráče patří určitě i Joe Cole. Záložník dostal od vedení Chelsea avízo, že novou smlouvu nedostane, čili si může začít hledat nové angažmá. Byla to jistě pro mnohé fanoušky Blues rána, Angličan byl totiž dost oblíbený. „O budoucnosti chci mít jasno co nejdříve. Co se týče mého odchodu ze Stamford Bridge, Carlo Ancelotti zato nemůže. Tohoto manažera miluji, mám před ním velký respekt. Myslím, že je to top manažer. Čas strávený v Chelsea určitě nelituji, užíval jsem si každou minutu. Fanoušky tohoto klubu miluji jsou skvělí, pro mě ale nastal čas odejít,“ říká Joe. 

Cole zaznamenal v uplynulé sezoně pouze 14 ligových startů. Nyní věří, že najde manažera, který mu bude schopen zaručit místo v základní sestavě. „Chci si jít na pár týdnů odpočinout, po vyřešení budoucnosti chci jít na dovolenou s rodinou. Příští sezónu chci mít fantastickou, samozřejmě chci zůstat v Anglii. Chci manažera, který bude ve mne věřit. Bude to pro mě a mou rodinu velké rozhodnutí, no momentálně jsem otevřený pro jakékoliv nabídky. O mé budoucnosti jsem schválně nemluvil, protože by to nebylo vůči týmu Anglie fér. Měl jsem vypnutý mobil, no teď jsem připraven jednat,“ zakončil anglický záložník. 

Na vyjádření tohoto Angličana jsem čekal nemalou dobu, při psaní článku se mi do očí tlačila ne jedna slza. Věřím, že si tento hráč dokáže najít to správné angažmá a jménem celého webu chelseafc.cz mu přeji v budoucnu jen to nejlepší.

11:29:12 - 28.06.10 - Haman - Mužstvo - 3926x