From [name]:
  HTML email

MS: Trapný výkon Anglie

Kruh hráčů Chelsea se na světovém šampionátu zužuje. Po strašném výkonu se dnes s JAR rozloučili Angličané a spolu s nimi i naši hráči.
Lampard, A. Cole, J. Cole i Terry se dnes rozloučili s letním šampionátem v Africe. Hráči Albionu nastoupili do zápasu zcela nekoncentrovaný, bez ducha, zápas jim vůbec nevyšel. To už nemluvě o katastrofální defenzívě, od níž se nijak nelišil ani náš John Terry. Kompletně celý tým Fabia Capella dnes opadl a to se jim stalo osudným.

Německo 4:1 Anglie

Lampard, Terry i A. Cole nastoupili od začátku zápasu, Joe Cole byl jen na lavičce náhradníků. Angličané začali zápas hrozně. V 20. minutě jim vstřelil první gól Miroslav Klose, o 12 minut později Lukas Podolski. Pak se Britové probrali, když už o pět minut snížili stav na 1:2, o chvíli to mohlo být 2:2, kdyby rozhodčí uznal regulérní gól Franka Lamparda. Bohužel ho neuznal a neujal se ani přímý kop hráče Chelsea, který trefil břevno.
Ve druhém poločase pokračoval hrozný výkon svěřenců Capella. V 64. minutě se na hřiště dostal Joe Cole, který z Chelsea mimochodem odchází, ani on ale nedokázal vzkřísit usnutí výkon červených. V 67. a 70. minutě pohřbil jakoukoli šanci Anglie na vyrovnání skvělý Muller.

18:40:29 - 27.06.10 - Haman - Chelseafc.cz - 3285x