To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Francouzi končí, Srbové získali první body

Včerejší zápas Francie s Mexikem byl jasnou záležitostí. Mexičané vyhráli 2:0, tedy Francouzi na MS 2010 končí. Srbsko si zachovalo šanci na postup, když porazilo Německo 1:0.
Francie 0:2 Mexiko 
Před zápasem bylo jasné, o co jde. Oběma týmům šlo o postup. Papírově byli silnější Francouzi, ale ukázalo se, že zdání klame. Mexiko vyhrálo 2:0 a raduje se. Kohouti v JAR končí.

První poločas byl dost nudný, ale ten druhý byl už o něčem jiném. Hrálo se tvrdě, což potvrdili ve druhém poločas 4 žluté karty, no podařilo se dát i 2 góly, oba vstřelili Mexičané a nyní se radují. Francie pojede po posledním skupinovém zápase domů. Určitě to nikdo nečekal. V základní sestavě se objevili oba hráči Chelsea, Anelka i Malouda. Hrotový útočník byl po poločase pro nevýrazný výkon vystřídán, no Florent odehrál celých 90 minut. Ani to ale nepomohlo Francouzům přinést úspěch.

Německo 0:1 Srbsko 
Před dnešním zápasem Německa se Srbskem se očekával na hřišti tvrdý boj. Branislav Ivanovič nastoupil do zápasu samozřejmě od začátku a v 18. minutě si vysloužil žlutou kartu. To jen potvrdilo, že v zápase se hráči skutečně nešetřili, dohromady rozhodčí vytáhl 9 žlutých a 1 červenou kartu. Srbům šlo v tomto zápase o hodně, mělo se rozhodnout, zda budou mít šanci postoupit ze skupiny a oni skutečně zabojovali, když se jim podařilo v 38. minutě vstřelit jediný gól zápasu. Střelcem gólu byl Jovanovic a Srbové si tento výsledek zuby nehty udrželi až do konečného hvizdu rozhodčího.

16:03:47 - 18.06.10 - Haman - Chelseafc.cz - 2308x